در حال بارگذاری ...
 • لغو برگزاری فستیوال تئاتر ادینبورو بخاطر ویروس کرونا

  مدیر اجرایی فستیوال تئاتر ادینبورو با انتشار پیامی از برگزار نشدن این فستیوال در سال ۲۰۲۰ به دلیل مشکلات به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر، مدیر فستیوال بین‌المللی تئاتر ادینبورو با انتشار پیامی اعلام کرد با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و چشم‌انداز ناامیدکننده‌‌ی فعلی که به دلیل انتشار ویروس کرونا در جهان به وجود آمده، این فستیوال در سال 2020 برگزار نمی‌شود.

  مدیر اجرایی فستیوال تئاتر ادینبورو با بیان اینکه این تصمیم توسط هیات امنای فستیوال  گرفته شده، با تاکید بر اهمیت برگزاری این فستیوال و نقش اساسی آن در زندگی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بسیاری از مردم در شهر ادینبورو۹ گفته؛ من بسیار متاسفم که به خاطر ویروس کرونا نمی‌توانیم فستیوال را برگزار کنیم اما این موضوع همه ما را مصمم‌تر از همیشه کرده تا در زمانی که وضعیت ایمن باشد، با قدرت بیشتری کارمان را ادامه بدهیم.

  او همچنین در پایان از آمادگی برگزار کنندگان این فستیوال برای برنامه‌ریزی مجدد و جامع‌تر فستیوال تئاتر ادینبورو در سال 2021 خبر داده است.
  مطالب مرتبط

  میزبانی فستیوال ادینبرو از «خاموشخانه»

  میزبانی فستیوال ادینبرو از «خاموشخانه»

  نمایش «خاموشخانه» به نویسندگی و کارگردانی مهدی مشهور در ادامه تور جهانی‌اش، نوزدهم و بیستم مردادماه در هفته افتتاحیه جشنواره بین‌المللی تئاتر ادینبرو به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران