در حال بارگذاری ...
 • ارسطو خوش‌رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر مطرح کرد

  مشتبی داداش صیغه‌ای حسین آدیداس را به صحنه می‌برم

  خوش‌رزم توضیح داد: قرار است نمایش مشتبی داداش صیغه‌ای حسین آدیداس نوشته کهبد تاراج را بعد از خاتمه بیماری کرونا به صحنه ببرم.

  ارسطو خوش‌رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر درباره فعالیت های جدید تئاتری خود عنوان کرد: قرار است نمایش مشتبی داداش صیغه‌ای حسین آدیداس را بعد از خاتمه بیماری کرونا به صحنه ببرم.

  این بازیگر درباره فضای نمایش و نویسنده آن گفت: متن را کهبد تاراج نوشته و موضوعی اجتماعی درباره طبقه فرو دست جامعه داشته و دارای دو شخصیت است. داستان نمایش درباره جوانی به نام حسین آدیداس است که در دهه هفتاد برای کار به ژاپن رفته و برای مجتبی محرمی کتانی اصل مارک آدیداسی را سرقت می کند و دستگیر می شود و در اداره پلیس ژاپن با مجتبی محرمی مواجه می شود و اتفاقاتی برایش رخ می دهد.

  وی در مورد بازی در نمایش گفت: ترجبح می‌دهم فقط به عنوان کارگردان در این نمایش حضور داشته باشم.

  روایت غیر خطی کهنه سربازان جنگ کنار خطوط موازی، ترانه پائیزی، کشف بزرگ، ناگهان پیت حلبی، کمیته نان، قند خون، آنتیگونه، یک ساعت آرامش، مرد برهنه و مرد فراک پوش، دومینو، مسیر عشق، دیوار شیشه‌ای، شکر تلخ، اعترافات، دومینو و کارگردانی نمایش کهنه سربازان و نمایشنامه‌خوانی جان و جو از جمه کارهای مهم کاری خوش‌رزم محسوب می شوند.

   

  گفت‌وگو خبر از احمد محمد اسماعیلی
  مطالب مرتبط

  ارسطو خوش رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

متن های فرنگی همخوانی زیادی با فرهنگ و اجتماع ما ندارد
  ارسطو خوش رزم در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  متن های فرنگی همخوانی زیادی با فرهنگ و اجتماع ما ندارد

  ایران‌تئاتر: ارسطو خوش رزم بازیگر جوان و مستعد تئاتر در نمایش دروغ در نقش میشل یک مرد میانسال طبقه متوسط فرانسوی که خودش را از خوشی های زندگی حتی به قیمت خیانت به نزدیک ترین دوستش محروم نمی کند؛ بازی درستی ارائه می کند. او این روزها در تئاتر و تلویزیون روزهای پر کار و موفقی را ...

  |

  نظرات کاربران