در حال بارگذاری ...
 • با حکم دبیر بیست و سومین دوره جشنواره

  مدیر روابط عمومی جشنواره تئاتر دانشگاهی منصوب شد

  با حکم دبیر جشنواره امیر پارسائیان مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران انتخاب شد.

  به گزارش ایران تئاتر مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ، امیر پارسائیان مهر را به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات این دوره جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی منصوب کرد.

  در متن این حکم آمده است:
  «نظر به شایستگی، تجربه های ارزشمند و حسن سابقه جنابعالی در حوزه تئاتر، به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.
  از آنجا که جشنواره تئاتر دانشگاهی از جمله رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور است، انتظار آن می‌رود تا با بهره مندی از نظر اساتید و پیشکسوتان این حوزه، زمینه لازم برای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی و شرایط مطلوب برای تعامل حداکثری با رسانه ها فراهم شود. امید است در پناه خرد لایتناهی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.»

  امیر پارسائیان مهر، دانش آموخته کارشناسی مدیریت جهانگردی و همچنین دانشجوی رشته مدیریت روابط عمومی در دانشگاه پیام نور است که پیشتر در دوره های هفدهم و بیستم و بیست و یکم جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز عهده دار سمت مدیر روابط عمومی این جشنواره بوده است. همچنین از سوابق وی می توان به؛ عضو اصلی هیئت مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر، مدیر روابط عمومی دومین جشنواره تجسمی دانشجویی ایران، فعالیت خانه هنرمندان ایران، کارشناس روابط عمومی و مسئول گیشه تماشاخانه ایران شهر، عضو پیوسته انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و همچنین همکاری های متعدد با گروه ها و جشنواره های مختلف تئاتری و هنری اشاره کرد.
  شایان ذکر است، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در آبان ماه ۱۳۹۹ به دبیری مجتبی جدی برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  دبیر بیست سومین دوره جشنواره اعلام کرد؛

تغییر زمان برگزاری «جشنواره تئاتر دانشگاهی» قطعی است
  دبیر بیست سومین دوره جشنواره اعلام کرد؛

  تغییر زمان برگزاری «جشنواره تئاتر دانشگاهی» قطعی است

  دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعلام کرد که به طور قطع زمان برگزاری این دوره از جشنواره تغییر می‌کند و پیشنهاد بر برگزاری این رویداد در هفته اول آذرماه است.

  |

  سومین نشست سه‌شنبه‌های پژوهشی به نسبت تئاتر دانشجویی و تئاتر تجربی پرداخت

صادقی :در هیچ جای جهان چنین مضحکه‌ای برپا نیست !
رحیمی: تناقضات بیش از حد است
  سومین نشست سه‌شنبه‌های پژوهشی به نسبت تئاتر دانشجویی و تئاتر تجربی پرداخت

  صادقی :در هیچ جای جهان چنین مضحکه‌ای برپا نیست !
  رحیمی: تناقضات بیش از حد است

  قطب‌الدین صادقی در سومین نشست سه‌شنبه‌های پژوهشی تئاتر گفت: این بسیار بی اساس است که واژه تجربه را هم معنی با آموختن بدانیم بلکه این ها مفاهیمی مستقل از یکدیگر هستند.

  |

  نظرات کاربران