در حال بارگذاری ...
 • پنجشنبه 25 اردیبهشت برگزار می‌شود

  نشست‌های آنلاین یونسکو با همکاری موسسه بین‌المللی تئاتر ITI

  نشست‌های آنلاین یونسکو روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت با همکاری موسسه بین‌المللی تئاتر ITI برگزار می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر مرکز آی‌تی‌آی ITI برای برون رفت از مشکلات پیش آمده برای ادامه‌ فعالیت‌های تئاتر با حضور بخش‌های بین‌المللی تئاتر، ائتلافی را شکل داده است تا طرفین دعوت شده در این باره به گفت‌وگو بپردازند.
  نشست ذکر شده با حضور محمد سیف آل افخام (امارات متحده عربی) رییس موسسه بین‌المللی تئاتر همراه خواهد بود مهمانان عبارتند از: آنی‌تا بز برزیل (خواننده ، ترانه سرا و بازیگر)، فرنه دوونی از کانادا (بازیگر و رئیس فدراسیون بین‌المللی بازیگران)، چیک عمر سی‌سوکو از مالی (کارگردان فیلم و دبیر کل فدراسیون فیلمسازان پان آفریقا)، پاسکال روگارد از فرانسه (مدیرکل انجمن نویسندگان و آهنگسازان دراماتیک -، فوزیا سعید  از پاکستان، (مدیرکل شورای ملی هنر پاکستان) و جانا واز اروا از  اسلواکی (مدیر کل انجمن نویسندگان اسلواکی.
  نشست آن‌لاین در روز پنجشنبه 25 اردیبهشت  ساعت 16:30 تا 18:30 ( 14 تا 16 به وقت پاریس) برگزار خواهد شد. برای حضور از لینک زیر استفاده شود: https://b2n.ir/435093
  مطالب مرتبط

  مرور یک دهه تلاش برای اعتلای فرهنگ عاشورا با نگاهی به مستند «تمرین آخر، حر دلاور» :

تعزیه؛ شاهکار آوایی ایران چگونه جهانی شد
  مرور یک دهه تلاش برای اعتلای فرهنگ عاشورا با نگاهی به مستند «تمرین آخر، حر دلاور» :

  تعزیه؛ شاهکار آوایی ایران چگونه جهانی شد

  ایران تئاتر- علی رحیمی: 15 سال پیش در چنین ایامی (شهریور 1383) مستندی با عنوان «تمرین آخر، حر دلاور» توسط ناصر تقوایی ساخته شد که تاثیر بسزایی در ثبت تعزیه جهانی تعزیه در یونسکو به عنوان میراث فرهنگی ایران داشت.

  |

  نظرات کاربران