در حال بارگذاری ...
برای مخاطب کودک و نوجوان پخش می‌شود

فیلم تئاتر «لاکى عجق وجق» در تیوال

فیلم تئاتر «لاکى عجق وجق» به نویسندگی امیر مشهدی عباس و کارگردانی آناهیتا غنی زاده در تیوال به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایران تئاتر گروه هنرى راما و نمایش «لاکى عجق وجق» با هدف حفظ ارتباط خود با مخاطبین در این دوران ویژه، به پخش فیلم از این نمایش ، در سایت تیوال مبادرت کرده است.
‎نمایش لاکی عجق وجق به نویسندگی امیر مشهدی عباس و کارگردانی آناهیتا غنی زاده ‎یکى از پر خاطب ترین نمایش هاى سال١٣٩٥در تالار هنر  بود . ‎نمایش مذکور پس از موفقیت در اجرا های خود  در شانزدهمین جشنواره بین المللى نمایش عروسکى تهران مبارک تندیس نمایش شرکت داده شده را دریافت و در بیست و سومین جشنواره بین المللی  تئاتر کودک و نوجوان همدان  در دو بخش ، طراحى صحنه - لباس وعروسک  تقدیر شد . همچنین این نمایش در داورى سالانه ى کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه ى تئاتر ، تقدیر از کارگردانى و برگزیده بازیگرى مرد ، طراحى صحنه و طراحى لباس و عروسک را دریافت کرد .
‎لاکى عجق وجق در تابستان ١٣٩٦ مجددا با تغییراتى در گروه اجرایى در فرهنگسراى ابن سینا به روى صحنه رفت و با استقبال خوب مخاطبین روبرو شد .
در خلاصه نمایش آمده است: این نمایش داستان لاک پشتی است که فکر می کند لاکش میان او و دوستانش فاصله ایجاد کرده است. به همین دلیل لاکش را تنها می گذارد تا از تنهایی در بیاید. بدین ترتیب او با شکلی جدید در جنگل ظاهر می شود و این بار موجودات جنگل او را نمی شناسند و او را عجق وجق می نامند. این سفر لاکی را به شرایط ودشواری ها و در نهایت تکاملی می رساند، که نه تنها با ترک لاکش از تنهایی در نیامده، بلکه به این نتیجه میرسد که هر چیزی در دنیا یک شکل و رنگی دارد و هر کس با شکل خودش لطف و قشنگی دارد.

‎دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:
بازی دهندگان عروسک : آرش صادقیان حقیقی ( لاکی)، آزاده نوری (زنبورک، گوش مروارید، مورچه سرباز، کرمک)، ملیحه مقیمی اسفندآبادی (ماهی گلی، مار، مورچه فرمانده، کرمو)، عطا مقیمی (لک لک، عقاب، مورچه سرباز، کرمولی)، سمیرا مهدوی (ماهی ها، مورچه سرباز)
‎نویسنده: ‎امیر مشهدی عباس،‎ کارگردان: آناهیتا غنی زاده، ‎تهیه کننده: حمید رسولی، ‎برنامه‌ریز و مدیر تولید: ‎سمیرا مهدوی، ‎آهنگساز: ‎عبد آتشانی، ‎دستیار اول و برنامه ریز: سمیرا مهدوی، ‎دستیار دوم: فرزاد سلیمانی، ‎منشی صحنه: روژین ستاری، ‎مدیر صحنه: فرزاد سلیمانی، ‎ترانه سرا: آزاده فرهنگیان
‎نوازنده فلوت(قاصدک): نیلوفر حدادکاوه، ‎طراح نور: علی اشرف سمایی، ‎طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی، ‎طراحی و دوخت لباس ،طراحی و ساخت عروسک: آزاده محمدی، ‎طراح گریم: حسین تبریزی، لیلا پریشان ،‎طراح پوستر، بروشور: گلبن رسولی
‎مدیر تولید: سمیرا مهدوی، ‎روابط عمومی و تبلیغات: فرید حسینی ، ‎عکاس: گلبن رسولی، ‎تصویربردار: کاوه رسولی، ‎روابط عمومی پخش آنلاین:روژین ستاری
‎علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک زیر و دریافت اطلاعات و خرید این نمایش را تماشا کنند.
‎خرید اینترنتی:https://www.tiwall.com/p/lucky3
مطالب مرتبط

مدیر مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری:

وضعیت هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان نگران‌کننده است
مدیر مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری:

وضعیت هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان نگران‌کننده است

مدیر مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به تعطیلی فیزیکی سالن‌های این مرکز، تصریح کرد: وضعیت و شرایط هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان نگران‌کننده است.

|

نظرات کاربران