در حال بارگذاری ...
برای فصل چهارم آموزش نمایش‌نامه‌نویسی

اعضای هیئت‌ علمی «چهارفصل تئاتر ایران» معرفی شدند

اعضای هیئت‌ علمی فصل چهارم از دور نوین پروژه‌ی آموزش نمایش‌نامه‌نویسی «چهارفصل تئاتر ایران» برای علاقه‌مندانِ خارج از پایتخت معرفی شدند.

به گزارش ایران تئاتر ایوب آقاخانی، مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، به‌عنوان مؤسس و سرپرست پروژه‌ی آموزشیِ ملیِ «چهارفصل تئاتر ایران» اعضای هیئت‌علمی فصل چهارم از دور نوین این پروژه‌ی آموزش نمایش‌نامه‌نویسی برای علاقه‌مندانِ خارج از پایتخت را معرفی کرد.
فصل چهارم که فراخوان آن زمستان 1398 منتشر شد، با نام «شهدای مقاومت» مورد استقبال هنرمندان ده استان از کشور قرار گرفت و با وجود تجمیع طرح‌های ارسالی از طرف نمایش‌نامه‌نویسانِ مقیم شهرستان‌ها و علاقه‌مندانِ نوقلمِ دور از پایتخت در زمانِ اعلام‌شده، به دلیل شیوع بیماری فراگیر به حالت تعلیق درآمد و برگزاری فصل چهارم به زمان مناسب‌تر موکول شد.
اینک که مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه‌های فصلیِ این پروژه با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی به دفتر مطالعات و پژوهش‌های آن مرکز اعلام کرده، اعضای هیئت‌علمی فصل چهارم متشکل از آقایان دکتر رحمت امینی، دکتر مهرداد رایانی‌مخصوص، و حبیب احمدزاده کار خود را آغاز کردند.
کارگاه‌های این فصل پیش از پایان بهار برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

ایوب آقاخانی درباره جشنواره تئاتر مقاومت گفت:

ما نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم
ایوب آقاخانی درباره جشنواره تئاتر مقاومت گفت:

ما نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم

مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت درباره برنامه‌های خود برای برگزاری این بخش توضیحاتی ارائه داد و گفت: ما در این عرصه نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم که با حفظ اصول و ارزش‌ها و به دور از شعارزدگی بتواند روایت هنری صحیحی از ...

|

برای برگزاری چهارمین دوره جشنواره

دبیر جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر معرفی شد
برای برگزاری چهارمین دوره جشنواره

دبیر جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر معرفی شد

جشنواره سراسری نقالی و پرده‌خوانی غدیر (نقالان علوی) که چند سالی است هم‌زمان با دهه ولایت و امامت (از عید سعید قربان تا عید غدیر خم) برگزار می‌شود، چهارمین دوره خود را با دبیری مرشد محسن میرزاعلی برگزار می‌کند.

|

نظرات کاربران