در حال بارگذاری ...
 • چهارم و پنجم خردادماه

  «به شرط زندگی» ویژه عیدفطر از رادیو نمایش پخش می‌شود

  برنامه زنده رادیویی «به شرط زندگی» ویژه عید فطر از رادیو نمایش پخش می شود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت : به دلیل استقبال مخاطبان از برنامه  «به شرط زندگی» ،ویژه برنامه به شرط زندگی در روز عید فطر و فردای آن ، به مدت دو روز از ساعت ۹ تا 10:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

  وی افزود:  در پی درخواست مخاطبان جهت آشنایی با هنرمندان برنامه و نقشهای شان ، علاوه بر نمایش های معمول و مرسوم برنامه با عوامل ،هنرمندان و بازیگران این برنامه نمایشی گفت و گو می شود.

  اجرای این برنامه را آرمان غفاریان به همراه الهام حاجی نژاد به عهده دارند و هنرمندانی چون بیوک میرزایی،مرتضی تبریزی،نوشین حسن زاده،سینا نیکوکار، مرضیه صدرایی، معصومه عزیزمحمدی، نسرین زارع،محمدرضا لبیب، الهام حاجی نژاد و آرش راسخ در آن به ایفای نقش می پردازند.

  «به شرط زندگی» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان ،صدابرداری مجید آینه، افکتوری نازنین حسن پورو با گروه نویسندگی سارا آقامحمدی،حمید پارسا،الهام حاجی نژاد، مصطفی خدایگان و باران سیدی ، چهارم و پنجم خرداد ماه ساعت 9:00 تا 10:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

   
  مطالب مرتبط

  یاد و خاطره صدیقه کیانفر در رادیو نمایش

یادبودی برای مادر هنرمند
  یاد و خاطره صدیقه کیانفر در رادیو نمایش

  یادبودی برای مادر هنرمند

  ایران تئاتر: روابط عمومی رادیو نمایش با ارسال متنی از لحظاتی قبل از شروع تمرین یک نمایش رادیویی شرح حال این تمرین را با یاد و خاطره صدیقه کیانفر بازگو کرد و نشان داد فرزندان قدرشناس رادیو نمایش یاد و خاطره این هنرمند فقید را از یاد نخواهند برد.

  |

  میرطاهر مظلومی به آنتن رادیو نمایش می‌برد

«قلب بنفش» با حضور بازیگران سریال «نون خ»
  میرطاهر مظلومی به آنتن رادیو نمایش می‌برد

  «قلب بنفش» با حضور بازیگران سریال «نون خ»

  سریال رادیویی «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی و با حضور جمعی از بازیگران سریال تلویزیونی «نون خ» و هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در رادیو نمایش تولید شد.

  |

  نظرات کاربران