در حال بارگذاری ...
 • امشب با حضور هنرمندان سریال «نون خ»

  «قلب بنفش» از رادیو نمایش پخش می شود

  از امشب ، سوم خرداد ماه ، سریال رادیویی «قلب بنفش» با حضور تعدادی از بازیگران سریال تلویزیونی «نون خ» و هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیواز رادیو نمایش پخش می شود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو،این مجموعه رادیویی توسط داریوش روحی نوشته شده که به معایب و محاسن فضای مجازی می پردازد. داستان این نمایش از آنجا آغاز می شود که در سالگرد ازدواج در خانواده ای ایرانی ، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می گیرد واین هدیه سر آغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آنها به واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می شود.
  «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی ، سریالی رادیویی با درون مایه اجتماعی و طنز است که در 5  قسمت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است .همچنین برای نخستین بار در رادیو نمایش ناهید میرکاشی  به عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده که در فواصل نمایش با صدای ایشان پخش می شود.
  در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی اصغر دریایی، کرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی راد، سیروس سپهری، یوسف کرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه کار و شیما جان قربان به ایفای نقش پرداخته اند.همچنین فرشاد آذرنیا تهیه کننده ، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن پور افکتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را بر عهده دارند .
  «قلب بنفش» از امشب سوم خرداد ماه ساعت 19 از رادیو نمایش پخش می شود و از روز دوشنبه ساعت 19:30 به روی آنتن  این شبکه رادیویی می رود.
  مطالب مرتبط

  میرطاهر مظلومی به آنتن رادیو نمایش می‌برد

«قلب بنفش» با حضور بازیگران سریال «نون خ»
  میرطاهر مظلومی به آنتن رادیو نمایش می‌برد

  «قلب بنفش» با حضور بازیگران سریال «نون خ»

  سریال رادیویی «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی و با حضور جمعی از بازیگران سریال تلویزیونی «نون خ» و هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در رادیو نمایش تولید شد.

  |

  نظرات کاربران