در حال بارگذاری ...
با حکم دبیر هفدهمین دوره

مدیران جشنوارۀ تئاتر مقاومت معرفی شدند

مدیران ستادی هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت معرفی شدند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از ستاد برگزاری هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت، حمید نیلی دبیر این جشنواره طی احکامی جداگانه، محمد روح‌الامین، جواد تمدنی و امیر کلاته را به‌ترتیب به‌عنوان مدیر هنری و هویّت بصری، مدیر روابط عمومی و تبلیغات و مدیر دبیرخانه معرفی و منصوب کرد.
محمد روح‌الامین متولد 1354 تهران، دانش‌آموختۀ کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری می‌باشد و از سال 78 فعالیّت خود را در زمینۀ طرّاحی پوستر آغاز نموده است. وی در 5 دوره جشنوارۀ فیلم فجر،  نامزد دریافت سیمرغ بلورین بوده و موفّق به اخذ دیپلم افتخار طرّاحی نامواره (لوگو) از جشنوارۀ فیلم فجر، شده است.
طرّاحی موارد تبلیغاتیِ بیش از 100 فیلم سینمایی، سریال و برنامۀ تلویزیونی، جزو کارنامۀ کاری محمد روح‌الامین است.
جواد تمدنی متولد 1361تهران، فعّال فرهنگی و رسانه‌ای، مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس می‌باشد.
مدیریّت روابط عمومی چهاردهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت در سال 92، مدیریّت تبلیغات پانزدهمین و شانزدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت در سالهای 94 و  97 و مدیریّت رسانه و تبلیغاتِ بیش از 50 نمایش و رویداد تئاتری از جمله سوابق وی می‌باشد.
امیر کلاته متولد 1359 تهران، تهیّه کننده تئاتر و فعّال فرهنگی،  پیش از این به‌عنوان معاون اجرایی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج، مدیر روابط عمومی دبیرخانۀ شورای فرهنگ عمومیِ کشور و مشاور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در امور استانها  فعالیّت داشته است.
هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت، به همّت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگیِ روایت فتح، با دبیری حمید نیلی، آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد
پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد

حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پیامی که به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی منتشر کرد آورده است: فصل رویش و بعثت دیگرباره طبیعت، برای انسان‌های فره‌مند و فرهیخته حیات را از پس فنا و نیستی به یاد می‌آورد.

|

در پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده است

تقدیر از اهالی رسانه به مناسبت روز خبرنگار
در پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده است

تقدیر از اهالی رسانه به مناسبت روز خبرنگار

حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و دبیر هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت، به مناسبت روز خبرنگار پیام تقدیری را به پیشگاه اصحاب رسانه تقدیم کرد.

|

نظرات کاربران