در حال بارگذاری ...
در پی درخواست هنرمندان تئاتر

مهلت ارسال آثار به «اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین» تمدید شد

در پی درخواست هنرمندان تئاتر و گروه های نمایشی، مهلت ارسال به «اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین» تا ۲۵ خردادماه ۹۹ تمدید شد.

به گزارش خبرگار ایران تئاتر از خوزستان، حسین محمدی دبیر اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست و استقبال هنرمندان تئاتر از فراخوان این جشنواره، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 خردادماه 99 تمدید شد.

حسین محمدی افزود: ویدئو ارسالى باید حداکثر یک دقیقه و حتما در کنار اجرا کننده لوگوی جشنواره با عنوان «براى اولین جشنواره بین المللى استندآپ کمدی آنلاین» درج گردد.

دبیر جشنواره اظهار کرد: آثار ارسالی باید به زبان فارسى باشد و در صورت استفاده از لهجه، کلمات قابل فهم باشند و ویدئوهای ضبط شده با گوشی تلفن همراه دارای صدای واضح و تصویر به صورت عمودى و شفاف باشد.

محمدی در خصوص موضوعات جشنواره گفت: موضوع جشنواره «کرونا در چنگال مدافعان سلامت» است ولی تمام موضوعات پیرامون بیماری کرونا قابل قبول است.

حسین محمدی دبیر جشنواره در مورد داوری آثار گفت: آثار ارسالی توسط ده داور از سراسر کشور و خارج از کشور که از بین نمایشنامه نویسان، کارگردانان و بازیگران انتخاب شده اند مورد بررسى و داوری قرار می گیرند و به نفر اول مبلغ سی میلیون ریال، نفر دوم بیست میلیون ریال، نفر سوم مبلغ ده میلیون ریال و کار برگزیده مردمی مبلغ ده میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد و به شش کار بعدی مبلغ پنج میلیون ریال اهداء می شود و همچنین ده کار برگزیده از صدا و سیمای مرکز خوزستان پخش می شود.

دبیر جشنواره در پایان گفت: هنرمندان بدون محدودیت سنی می توانند ویدئوى استندآپ کمدی خود را به شماره تلفن 09215870352 در نرم افزار واتساپ ارسال نمایند و برای دیدن سایر ویدئوها به پیج اینستاگرام https://www.instagram.com/hosseinmohammadi__b/ مراجعه نمایند.

 

اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین پاسداشت و تقدیر از مراد کیانپور اولین استندآپ کمدین ایران بعد از انقلاب به دبیری حسین محمدی در شهرستان اهواز برگزار می گردد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران