در حال بارگذاری ...
پنجشنبه 23 خرداد

افسانه کهن ایران زمین در «افسون افسانه» رادیو نمایش

پنجشنبه ۲۳ خردادماه شنونده افسانه‌ی ایرانی «گاو پیشونی سفید» در برنامه «افسون افسانه» رادیو نمایش باشید.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش رادیویی «گاو پیشونی سفید» که افسانه‌ی کهن ایرانی است توسط سهیلا خدادادی تنظیم رادیویی شده و برگرفته از از کتاب افسانه های ایرانی نوشته محمد قاسم‌زاده است.

در خلاصه داستان این افسانه آمده است: سالها پیش در یکی از روستاهای کشورمان، زن و مردی با هم زندگی می‌کردند که زندگی خوب و شیرینی داشتند که با تولد پسرشان این شیرینی بیشتر شد. مرد که رحمت نام داشت اسم پسررا گرگین گذاشت اما هنوز چند روز از تولد گرگین نگذشته بود که مادر گرگین مریض شد و از دنیا رفت و .....

افسانه «گاو پیشونی سفید»به روایت مهرخ افضلی و با هنرمندی ماندانا محسنی،مهدی طهماسبی،نوشین حسن زاده،محمد یگانه،امیر فرحان نیا،محمدرضا قلمبر، نورالدین جوادیان، نگین خواجه نصیر،سیما خوش چشم واحمد گنجی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است .

این افسانه به تهیه‌کنندگی زهرا عبداللهزاده، کارگردانی ایوب آقاخانی، افکتوری نازنین حسن پورو صدابرداری حیدر صفدری هر پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می‌شود  و تکرار آن جمعه ساعت 11:45 دقیقه است.
مطالب مرتبط

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

از امروز شنبه، سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبکه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش خواهد شد.

|

نظرات کاربران