در حال بارگذاری ...
توسط انتشارات اطهر

نمایشنامه کمدی «شب عروسی بود...» منتشر شد

کتاب نمایشنامه کمدی «شب عروسی بود...» نوشته نمایشنامه‌نویس خوزستانی توسط انتشارات اطهر تهران چاپ و منتشر شد.

به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، کتاب نمایشنامه کمدی «شب عروسی بود...» نوشته عبدالمحمد نعناکار نمایشنامه نویس خوزستانی شهرستان دزفول با نگاهی به تئاتر درمانی توسط انتشارات اطهر تهران چاپ و منتشر شد.

در خلاصه این نمایشنامه آمده است: صبح روز عروسی یوسف متوجه می شود عروس کچل شده، وقتی خانواده اش متوجه می شوند باورشان می شود که به وسیله دعا عروس کچل شده است. مادر عروس وارد منزل داماد می شود، وقتی وارد اتاق عروس می شود از زیر تشک عروس مقدار دعا پیدا می کند، و یوسف متهم می شود که او با دعا عروس را کچل کرده است. از عشق و علاقه زیادی که یوسف به عروس داشته دچار بیماری روانی می شود، دوتن از پرستاران آسایشگاه بیماران روانی عروسی را باز سازی می کنند و یوسف...

کتاب نمایشنامه «شب عروسی بود...» به شماره شابک 6126933 در 66 صفحه در خردادماه امسال چاپ شده است و علاقمندان به تهیه این نمایشنامه می توانند به آدرس تهران، خیابان آزادی، روبروی وزارت کار، کوچه مسجد امام علی(ع)، پلاک 1 و شماره تلفن 02166858938 و یا سایت فروش انتشارات اطهر به آدرس www.atharshop.ir مراجعه نمایند.

پیش از این نیز نمایشنامه های «عطش» و «در داغ آفتاب» با موضوع تئاتر عاشورایی از همین عبدالمحمد نعناکار نمایشنامه نویس خوزستانی چاپ و روانه بازار شده بود.
مطالب مرتبط

در آستانه سومین سالگرد درگذشت محمدهادی نامورراد

نخستین مسابقه نمایشنامه نویسی نامور برگزار می‌شود
در آستانه سومین سالگرد درگذشت محمدهادی نامورراد

نخستین مسابقه نمایشنامه نویسی نامور برگزار می‌شود

موئسسه تک منظوره هنرهای نمایشی استاد محمدهادی نامور راد با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان نخستین مسابقه نمایشنامه نویسی نامور را در گلستان برگزار می‌کند.

|

دبیر جشنواره خبرداد:

برگزیدگان جشنواره نمایشنامه نویسی بلادشاپور معرفی شدند
دبیر جشنواره خبرداد:

برگزیدگان جشنواره نمایشنامه نویسی بلادشاپور معرفی شدند

سید ایرج کاظمی جو دبیر نخستین جشنواره؛ هیات داوران جشنواره نمایشنامه نویسی «بلادشاپور» متشکل از امیرحسین نوروزی، محمدحسن شریعتی، ثارالله آذریتون، برگزیدگان این جشنواره را اعلام کردند.

|

با حضور 2 گروه نمایشی  به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

اجرای 10  تئاتر خیابانى در خوزستان
با حضور 2 گروه نمایشی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

اجرای 10 تئاتر خیابانى در خوزستان

با برنامه‌ریزى صورت‌گرفته از سوی کانون تئاتر خیابانى اداره‌کل هنرهاى نمایشى به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 2 گروه نمایشی به مدت ٥ روز، از سوم تا هفتم مهرماه در شهرستان اهواز استان خوزستان به اجرا می‌پردازند.

|

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

هشت طرح به مرحله سوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی گیلان راه یافت
معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

هشت طرح به مرحله سوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی گیلان راه یافت

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از پایان بررسی طرح‌های اولیه سومین جشنواره آموزشگاهی نمایشنامه‌نویسی استان خبر داد و گفت: هشت اثر بدون اولویت برای حضور در مرحله سوم جشنواره معرفی شدند.

|

نظرات کاربران