در حال بارگذاری ...
هنرمند شیرازی در بستر بیماری :

ابراهیم برومندیان هنرمند قدیمی تئاتر فارس به کما رفت

ابراهیم برومندیان نویسنده و‌کارگردان قدیمی تئاتر کودک که به دلیل نارسایی کلیه از ۲۱ خرداد در بیمارستان نمازی شیراز بستری بود متاسفانه به کما رفته است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس، انگار قرار نیست که بیماری کهنه ابراهیم برومندیان هنرمند شناخته شده نمایش های عروسکی و کودک را رها کند و این بار  او را راهی بیمارستان کرد و متاسفانه این هنرمند ارزنده به دلیل مشکلات کلیه و ریه از ۲۳ خرداد ماه در کما به سر میبرد.

همسر ابراهیم برومندیان در خصوص بیماری وی در گفتگو با پیام خبر گفت : متاسفانه ابراهیم برومندیان به دلیل مشکلات کلیه در خانه بستری بود و به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه تحت درمان بود که پس از شدت گرفتن بیماری پس از ۴ ماه قرنطینه خانگی از ۲۱ خرداد به بیمارستان نمازی منتقل و هم اکنون در کما به سر میبرد.

عزت رهرو اصفهانی  افزود : در طی ۶ روز گذشته دو بار توسط پزشکان احیا شده ولی متاسفانه به دلیل خونریزی ریه مجددا به کما رفته است.

پنج سالی است که برومندیان با بیماری نادر کلیوی دسته و پنجه نرم می کند و این برای چندمین بار است که به صورت جدی برای مدوا در بیمارستان بستری شده است.

 او که چندی پیش نیز در هنگام اجرای نمایش «روباه و خروس» دچار بیهوشی شده و به درمانگاه منتقل شده بود، بیماری این بار در صحنه نمایش «شهر روشنایی» به سراغش آمد و در بخش بیماران کلیوی بیمارستان نمازی بستری شد.

ایران تئاتر  بهبودی و شفای این هنرمند ارزنده را از خدای مهربان آرزومند است .
مطالب مرتبط

مروری بر فعالیت‌های تئاتر شهرستان‌های فارس

عملگرایی و جوان‌گرایی دور نمای تئاتر مرودشت
مروری بر فعالیت‌های تئاتر شهرستان‌های فارس

عملگرایی و جوان‌گرایی دور نمای تئاتر مرودشت

ایران تئاتر_هادی امامی مقدم:انجمن هنرهای نمایشی شهرستان مرودشت طی سال 1397 و 1398 و 1399 بیشتر وقت و‌ انرژی خود را روی آموزش و پرورش متمرکز کرد تا زیربنای محکمی برای قدم نهادن به سال پایانی قرن حاضر و سال آغازین قرن جدید، باشد. 

|

با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

مسابقه «نمایش + خانه» در شهرستان گراش برگزار می‌شود
با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

مسابقه «نمایش + خانه» در شهرستان گراش برگزار می‌شود

انجمن نمایش شهرستان گراش برای ایام قرنطینه‌ تابستانی یک مسابقه‌ی نمایش تک‌نفره با نام «نمایش+خانه» برگزار می‌کند. این مسابقه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش و همکاری مؤسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه گراش برگزار می‌شود.

|

جستاری پیرامون تئاتر آوانگارد

آگاهانه برهم زدن شیوه تئأتر تجربی است
جستاری پیرامون تئاتر آوانگارد

"آگاهانه برهم زدن" شیوه تئأتر تجربی است

ایران تئاتر- داریوش ثمر : در پی همه گیر شدن مدل و شیوه تمرینات و اجراهای بسیاری از اهالی نمایش در قالب تئاتر تجربی داریوش ثمر نویسنده و کارگردان اهل شیراز پژوهشی در این خصوص تحریر کرده است که در ادامه می خوانیم:

|

کرونا و رکود در هنرهای نمایشی فارس

ضرر ۱۰۰ میلیارد ریالی کرونا به بیش از ۸هزار هنرمند فارس
کرونا و رکود در هنرهای نمایشی فارس

ضرر ۱۰۰ میلیارد ریالی کرونا به بیش از ۸هزار هنرمند فارس

باغ شکوفای فرهنگ و هنر فارس که در یک دهه گذشته با توسعه فعالیت‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها و مشارکت بخش خصوصی به ثمردهی رسیده بود، با بحران کرونا رو به ویرانی گذاشته است و چنانچه برای مدتی طولانی ادامه یابد، همه تلاش‌های گذشته را از بین خواهد برد.

|

نظرات کاربران