در حال بارگذاری ...
از شبکه رادیو معارف و نمایش

«خاطرات سفیر» با موضوع عفاف و حجاب به آنتن می‌رود

مجموعه رادیویی هفت قسمتی «خاطرات سفیر» با موضوع عفاف و حجاب از رادیو معارف و رادیو نمایش پخش می شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «خاطرات سفیر» در هفت قسمت و به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از امروز همزمان در شبکه رادیویی معارف و نمایش پخش می شود.
فاطمه حسن وند نویسنده این مجموعه رادیویی گفت: داستان «خاطرات سفیر»، برداشت آزادی از کتاب خاطرات سفیر نوشته نیلوفر شادمهر است که قصد مهاجرت به فرانسه را دارد و در این بین کتاب «خاطرات سفیر» را می خواند که شخصیت اصلی داستان آن به دلیل داشتن حجاب دچار مشکلاتی می شود . حال او نیز خود را از نظر معنوی آماده می کند تا از پس مشکلات بر بیاید.
وی تأکید کرد: در واقع شهرزاد قصه ما ،از این کتاب برای پایان نامه اش، الهام گرفته  است و امیدوارم شنوندگان از شنیدن آن لذت ببرند .
مجموعه رادیویی هفت قسمتی «خاطرات سفیر»به کارگردانی میرطاهرمظلومی،تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم،صدابرداری جعفر جودتی ،افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی مونا صفی در نقش شهرزاد ،بهادر ابراهیمی ،مهدی طهماسبی و مینو جبارزاده از امروز شنبه بیست و یکم تیرماه ساعت 17 از رادیو معارف پخش می شود و ساعات 4:15 و 13:15 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران