در حال بارگذاری ...
برای شرکت در فستیوال بین المللی تئاتر کوئینتا

«دایک» از بجنورد به یونان دعوت شد

نمایش «  دایک » کاری از گروه تجربی تئاتر هنر به نویسندگی هیوا ربانی و کارگردانی حامد عالمی پور به فستیوال بین المللی تئاتر کوئینتا در رودز یونان دعوت شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خراسان شمالی، نمایش «دایک»  کاری از گروه تجربی تئاتر هنر به نویسندگی هیوا ربانی ، کارگردانی حامد عالمی پور و طراحی صحنه و لباس سعید آقایی به فستیوال بین المللی تئاتر کوئینتا در رودز یونان دعوت شد.

 1 اثر از روسیه ، 3 اثر از یونان ، 1 اثر از رومانی ، 4 اثر از اسپانیا ، 1 اثر از ایتالیا ، 1 اثر از مراکش ، ۱ اثر از هند و تنها نماینده کشورمان «دایک»  گروه های شرکت کننده در در این فستیوال تئاتر کوئینتا هستند.

گفتنی است «دایک» پیش از این اثر برگزیده بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ، اثر برگزیده بخش 40 سالگی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و اثر برگزیده فستیوال بین المللی تئاتر جوی فست اوکراین را در کارنامه دارد.

فاطمه وثوق نیا، راضیه بدرانلویی ، سیدعلی محمدی و سیدامیرحسین جان نثار بازیگران دایک هستند.

همچنین مهران رحمانی ، امین مهمان نواز ، مینا امانی ، امیر تقی پور ، آرزو متین پور ، مهدیه بدرانلویی ، ایمان امین‌الشریعه و حسن قربانی از دیگر عوامل این نمایش هستند.
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

حضور تئاتر شهرستان‌ها در عرصه‌های جهانی
آموزش ، کشف استعداد و رویدادهای مجازی
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

حضور تئاتر شهرستان‌ها در عرصه‌های جهانی
آموزش ، کشف استعداد و رویدادهای مجازی

ایران تئاتر_میترا رضائی، در هفته‌ای که گذشت اگرچه گرمای تئاتر استان‌ها به اندازه تابستان‌های گذشته نبود، اما با توجه به شرایط موجود، تلاش شهرستان‌ها برای گرم نگه داشتن تنور تئاترشان مثال زدنی است. تئاتر در استان‌ها همیشه برای بقا تلاش کرده است و این روزها دیدن تلاش مضاعف ...

|

نظرات کاربران