در حال بارگذاری ...
دبیرکل انجمن دراماتراپی ایران DTCI اعلام کرد

هفته جهانی دراماتراپی برگزار می شود

هفته جهانی دراماتراپی از ۱۸ تا ۲۵ اکتبر مصادف با ۲۷ مهر تا ۴ آبان ماه ۱۳۹۹ در سراسر جهان برگذار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر مجید امرایی عضو موسس اتحادیه جهانی دراماتراپی با اعلام این خبر گفت: ویدئو کنفرانس اتحادیه جهانی دراماتراپی WADTh 29جولای مصادف با هشتم مرداد 1399 با حضور نمایندگانی از پانزده کشور جهان برگزار شد.

امرایی افزود: در این جلسه پس از ارائه گزارش اعضا  موسس اتحادیه و خیر مقدم به اعضا میهمان در خصوص شرایط حاد کرونایی و وضعیت مراکز دراماتراپی بحث و گفت و گو شد.
وی گفت : در این جلسه با معرفی نمایندگان کشورهای "ژاپن" ، "کنیا" و "تایوان" تعداد اعضا اتحادیه جهانی دراماتراپیWADTh به شصت کشور رسید.
این استاد دانشگاه تصریح کرد : همچنین در خصوص راهکارهای مواجهه دراماتراپیست ها با وضعیت جدید کرونایی و آموزش های غیر حضوری دراماتراپی دیجیتالی بحث و تبادل نظر شد.
رئیس انجمن دراماتراپی ایران افزود : در این جلسه که به روش ویدئو کنفرانس بر پا شد گزارشی از فعالیت های انجمن دراماتراپی ایران کارگاه ها ، نمایندگی های استانی و روش های مجازی آموزش دراماتراپی ارائه شد.
همچنین با تصویب اعضا مقرر شد هفته ی جهانی دراماتراپی از 18 تا 25 اکتبر مصادف با 27 مهر تا 4 آبان ماه 1399 در سراسر جهان برگذار شود.
مطالب مرتبط

با حضور نمایندگانی از 92 کشور جهان

ویدئو کنفرانس اتحادیه جهانی دراماتراپی برگزار شد
با حضور نمایندگانی از 92 کشور جهان

ویدئو کنفرانس اتحادیه جهانی دراماتراپی برگزار شد

سومین ویدئو کنفرانس سال (2020 میلادی) اتحادیه جهانی دراماتراپی روز گذشته 22 اکتبر مصادف با یکم آبان با حضور ده عضو هیات موسس و نمایندگانی از 92 کشور جهان با موضوع راهکارهای دراماتراپی در وضعیت کووید 19 برگزار شد.

|

مرکز دراماتراپی غرب تهران آغاز بکار کرد

مرکز دراماتراپی غرب تهران آغاز بکار کرد

مرکز دراماتراپی غرب تهران آغاز بکار کرد و کارگاه دراماتراپی ویژه جوانان و بزرگسالان با حمایت فرهنگسرای فردوس و با اجرای انجمن دراماتراپی ایران برگزار شد.

|

درگفت و گوی ایران تئاتر با مجید امرایی مطرح شد

هدف مهم دراماتراپی برون ریزی،تخلیه روانی و رفع مسئله است
درگفت و گوی ایران تئاتر با مجید امرایی مطرح شد

هدف مهم دراماتراپی برون ریزی،تخلیه روانی و رفع مسئله است

ایران تئاتر :در سال 2017 نخستین اتحادیه جهانی دراماتراپی با حضور ده کشور از جمله ایران به عنوان هیات موسس ایجاد شد. اتحادیه جهانی دراماتراپی بزرگترین و مهمترین مجمع جهانی در حوزه نمایش درمانی است که در جهان فعالیت می کند.

|

نظرات کاربران