در حال بارگذاری ...
بهزاد صدیقی، سخن‌گوی بنیاد اکبر رادی اعلام کرد:

جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی در سال 99 برگزار نمی‌شود

بهزاد صدیقی، سخن‌گوی بنیاد اکبر رادی اعلام کرد: به دلیل پایان نامعلوم شیوع ویروس کرونا جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی به طور قطع در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بنیاد اکبر رادی، بهزاد صدیقی، سخن‌گو و مدیر اجرایی بنیاد اکبر رادی، با اعلام این خبر گفت: از آن‌جا که برخی از علاقه‌مندان این جشنواره پی‌گیر برگزاری جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی بودند، به دلیل پایان نامعلوم شیوع ویروس کرونا و به خاطر حفظ سلامت شرکت‌کنندگان و هنرمندان در شرایط اپیدمی بیماری کرونا ویروس، سومین دوره‌ی جشنواره¬ی تئاتر اکبر رادی به طور قطعی در سال 99 برگزار نمی‌شود و از آن‌جا که حال عمومی بسیاری از افراد جامعه‌ و نیز بسیاری از هنرمندان و علاقه‌مندان تئاتر به دلیل همین شرایط کرونایی کشور خوب نیست، هیئت مدیره‌ی بنیاد اکبر رادی تصمیم گرفت برگزاری سومین دوره‌ی جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی را در سال جاری ملغی و منتفی اعلام کند.
دبیر دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی در پایان اعلام کرد: در این‌جا لازم می‌دانم یک‌بار دیگر از کلیه‌ی همکاران، شرکت‌کنندگان و حامیان و همراهان دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی سپاس ویژه‌ی خود را اعلام کنم و امیدوارم همه‌ی آنان در شرایط کنونی کشور، در سلامتی مطلق به سر برند و همواره موفق و پیروز باشند.
مطالب مرتبط

دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی

متون برگزیده پنج دوره بخش نمایشنامه نویسی رادی چاپ می‌شود
دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی

متون برگزیده پنج دوره بخش نمایشنامه نویسی رادی چاپ می‌شود

سید مجتبی جدی دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی از اتفاقات خوب در بخش نمایشنامه‌نویسی خبر داد و گفت : امسال متون برگزیده پنج دوره گذشته بخش نمایشنامه نویسی( جایزه استاد اکبر رادی) را چاپ می‌کنیم.

|

خاطره بازی با تئاتر - 2

آن شر با شکوه
خاطره بازی با تئاتر - 2

آن شر با شکوه

«خاطره بازی با تئاتر‌»؛ همانطور که از عنوانش می‌توان فهمید ترکیبی‌ست از حرف‌ها و نوشته‌هایی از هنرمندان قدیمی و جدید تئاتر که به هزار دلیل باید آنها را خواند و شنید. نقبی‌ست به لحظات و خاطراتی که روی هم رفته و به مرور زمان شده تاریخ تئاتر ایران. چند سطری‌ست بابِ طبعِ ...

|

خاطره‌بازی در تئاتر

آن شر با شکوه
خاطره‌بازی در تئاتر

آن شر با شکوه

حسین سینجلی- ایران تئاتر: قسمتی از نامه اکبر رادی به مدیر انتشارات «ادب و هنر امروز ایران» درباره مشکلات انتشار نمایش‌نامه‌های ایرانی در برابر متون خارجی در دهه 40 شمسی با عنوان «آن شر باشکوه».

|

نظرات کاربران