در حال بارگذاری ...
از سوی شورای سیاستگذاری

دبیر جشنواره نمایشنامه نویسی مجید واحدی زاده معرفی شد

دبیر و دبیر اجرایی سومین جشنواره منطقه ای نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده، معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اردبیل، شورای سیاستگزاری سومین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی منطقه ای زنده یاد مجیدواحدی‌زاده، علی دانش و کریم عظیمی حجین را به عنوان دبیر و دبیر اجرایی این رویداد تئاتری معرفی کرد.غریب منوچهری، کریم عظیمی ججین، روح الله حبیب زاده، صمد واحدی زاده، عصمت نوریان، محمد تقی اسماعیلی، محمد سیمزاری و داور فرمانی اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره نمایشنامه نویسی هستند. این جشنواره به منظور گرامیداشت یاد و خاطر زنده یاد مجید واحدیزاده و با هدف ارتقا و اعتلای هنر نمایشنامه نویسی در استان های اردبیل، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، شناسایی و معرفی نویسندگان بومی و ایجاد فضای مناسب برای کشف استعدادهای تازه در حوزه نمایشنامه نویسی و تشویق و حمایت از تولید نمایشنامه های نویسندگان بومی شمالغرب برگزار می شود.

سومین دوره­ جشنواره­ نمایشنامه‌نویسی مجید واحدی زاده به همت گروه تئاتر فروغ اردبیل و با مشارکت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل، انجمن هنرهای نمایشی استان، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل به‌صورت منطقه‌ای  در اردبیل برگزار می‌ شود.
مطالب مرتبط

در پیام تسلیت مدیرکل هنرهای نمایشی مطرح شد

برشمردن خدمات منصوری به هنر و تئاتر زمان می‌طلبد
در پیام تسلیت مدیرکل هنرهای نمایشی مطرح شد

برشمردن خدمات منصوری به هنر و تئاتر زمان می‌طلبد

مدیرکل هنرهای نمایشی در پیامی درگذشت اکبر منصوری از پیشکسوتان تئاتر اردبیل را تسلیت گفت و عنوان کرد: برشمردن خدمات او به هنر و علی‌الخصوص به تئاتر، به قاعده زمان می‌طلبد.

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

رونق انتشار فراخوان برای جشنواره‌های استانی
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

رونق انتشار فراخوان برای جشنواره‌های استانی

ایران تئاتر_میترا رضائی؛ در هفته گذشته انتشار فراخوان‌های جشنواره های استانی صعود قابل توجهی داشت.این جشنواره ها با موضوعات مختلف استانی، نمایشنامه نویسی، نمایش کوتاه و .... برگزار خواهد شد

|

نظرات کاربران