در حال بارگذاری ...
اختتامیه سومین جشنواره تئاتر ستاد آجا برگزار شد

راهیابی نمایش‌های «آقای برادر» و «پوتین» به جشنواره سراسری تئاتر میثاق

آیین اختتامیه سومین جشنواره تئاتر ستاد آجا «سرباز وطن» با شرکت فرمانده‌هان، مسئولین و رؤسای سازمان و اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، در سالن اداره اطلاعات و فناوری ستاد ارتش، برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر، در این مراسم بابک معماری دبیر جشنواره گفت: در سومین جشنواره تئاتر ستاد آجا «سرباز وطن» علیرغم مجازی بودن اجرای گروه‌های نمایشی، شاهد رشد سطح کمی و کیفی گروه‌های نمایشی ستاد ارتش بودیم تا برای اولین بار حضور دو نماینده را در دهمین جشنواره سراسری تئاتر ارتش «میثاق 10» تجربه نماییم.

او با بیان اهمیت همتاسازی و انتقال تجربه نسل کهن به جوانان هنرمند امروز گفت: آموزش و تولید متون نمایشی مورد نیاز گروه‌ها، از سیاست‌های اجرایی ما در سال آینده خواهد بود که بر همین اساس برنامة جامعی، برای ساختن هنرمندانی خلاق تدوین شده است.

شایان ذکر است این جشنواره به مدت دو روز از 27 لغایت 30 مرداد ماه 1399 در محل سالن شهید واعظی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، برگزار شد که در آن تعداد 12 گروه نمایشی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان، ضمن تقدیر از برگزیدگان رشتههای نویسندگی، کارگردانی، بازیگری مرد و زن، طراحی پوستر و بروشور و سایر رشته‌ها، دو نمایش «آقای برادر» و «پوتین» به دهمین جشنواره سراسری تئاتر ارتش «میثاق 10»، راه یافتند.
نظرات کاربران