در حال بارگذاری ...
در آکادمی هنرهای اجرایی افرا

کارگاه «تعادل و پرورش خلاقیت» برگزار می‌شود

کارگاه «تعادل و پرورش خلاقیت» جعفر مهیاری که پیش از این در کانادا، آلمان و فرانسه برگزار شده، در آکادمی هنرهای اجرایی افرا برپا می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر در این کارگاه هنرجویان علاقه‌مند به بازیگری ضمن آموختن تکنیک‌هایی برای تسلط بر ذهن و بدن با تکیه بر پرفورمنس‌آرت،  مهارت‌های تعادل و پرورش خلاقیت در بازیگری را می‌آموزند و خروجی آموزش‌های خود را در اجرای پایان دوره در یکی از سالن‌های تئاتر تهران مشاهده می‌کنند.
جعفر مهیاری نویسنده، کارگردان، مدرس تئاتر، طراح صحنه و بازیگر عرصه تئاتر داخلی و بین‌المللی، یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های تئاتر ایران در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی از جمله جشنواره: "کی تی او لهستان"، "ترومسو دیالگ نروژ"، "بورسا ترکیه"، "نابل تونس" و ... است.
مهیاری برای اولین بار تصمیم دارد علاوه ‌بر تدریس در کمپانی‌های معتبر تئاتر دنیا، مانند کمپانی تئاتر "لیته ککس فرانسه" و کمپانی تئاتر "تنز روم آلمان" و "دانشگاه لیون فرانسه"؛ کارگاه تعادل و پرورش خلاقیت را در داخل کشور نیز برگزار کند.
این کارگاه‌ها در ۱۲ جلسه روزهای دوشنبه‌ و چهارشنبه‌ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در آکادمی هنرهای اجرایی افرا با رعایت کامل اصول بهداشتی، در ظرفیت محدود و با فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند  با شماره تلفن‌های ۸۸۹۷۲۸۰۰ و ۰۹۰۱۳۱۶۴۹۱۰ تماس بگیرید.
نظرات کاربران