در حال بارگذاری ...
با حضور همایون ارشادی

اولین اجرای نمایش «غرب حقیقی» به کادر درمان بیماران کرونایی تقدیم شد

آیین افتتاح نمایش «غرب حقیقی» با حضور همایون ارشادی و نمایندگان کادر درمان ای سی یو بیماران کرونایی روز گذشته برگزار و امید سعیدپور این اجرا را به محافظان سلامت مردم تقدیم کرد.

به گزارش ایران تئاتر، همایون ارشادی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون که با امضا پوستر نمایش غرب حقیقی این اجرا را افتتاح کرد در سخنانی کوتاه از تماشاگران و علاقه‌مندان تئاتر که با حضورشان چراغ سالن‌های تئاتر را در این روزهای دشوار روشن نگاه داشته و از هنرمندان حمایت می‌کنند قدردانی کرد.

این هنرمند ادامه داد: چندین ماه است که برای دیدن تئاتر نیامده بودم. به دلیل تصویربرداری کار جدیدی که مشغول آن هستم از خانه خارج می‌شوم و همین نکته باعث شد که پس از ماه‌ها به سالن تئاتر بیایم. شرایط سختی است اما باید زندگی کرد. خوشحالم که همه شما آمده‌اید و از هنرمندان حمایت می‌کنید.

ارشادی با اشاره به این که روزگاری پیش از کرونا در تهران 120 نمایش روی صحنه بود از اجرای تئاتر ابراز خوشحالی کرده و افزود: جای خوشحالی دارد که گروه‌هایی از دیگر شهرهای ایران برای اجرا به تهران بیایند. هر شب 120 نمایش در تهران اجرا می‌شد اما کمتر نمایشی به شهرهای دیگر می‌رفت. اتفاق خوبی است که از شهرهای دیگر برای اجرای تئاتر به تهران می‌آیند.

او تاکید کرد: ما به این تبادل هنری نیاز داریم و لازم است تا آثار یکدیگر را ببینیم و تجربه‌های تازه را شاهد باشیم.

امید سعیدپور کارگردان نمایش غرب حقیقی در پایان اجرا، ضمن قدردانی از همایون ارشادی ، اجرای اول این نمایش را به کادر درمان بیمارستان امام خمینی و پرستاران بخش ای سی یو بیماران کرونایی در این بیمارستان تقدیم کرد.

نمایش غرب حقیقی با بازی محمد چرختاب، امید سعیدپور و بیتا ازادی ، کارگردانی امیدسعیدپور و تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی همه روزه ساعت 18.30 در سالن تئاتر مستقل روی صحنه است و علاقه مندان می‌توانند از طریق سایت تیوال نسبت به خرید بلیت این نمایش اقدام کنند.
مطالب مرتبط

رضا حامدی‌خواه پس از دیدن نمایش گفت:

«غرب حقیقی»؛ اجرایی خوش ریتم از متنی بسیار دشوار
رضا حامدی‌خواه پس از دیدن نمایش گفت:

«غرب حقیقی»؛ اجرایی خوش ریتم از متنی بسیار دشوار

رضا حامدی‌خواه که روز گذشته به تماشای نمایش غرب حقیقی نشست در پایان این اجرا گفت: امشب اجرایی خوش ریتم از متنی بسیار دشوار دیدم. این نمایش از ریتم درست و درک کاملی از متن برخوردار بود.

|

نظرات کاربران