در حال بارگذاری ...
با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان استبهان

برگزاری کارگاه مقدماتی تئاتر خلاق با حضور نوید جعفری

کارگاه بازیگری تئاتر خلاق با توجه به متد بداهه سازی در مدت ۴ هفته در شهرستان استهبان با تدریس نوید جعفری بازیگر و کارگردان تئاتر فارس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس ، علی مستفیضی مدیر انجمن هنرهای نمایشی استهبان با اعلام این خبر افزود: این کارگاه به مدت 4 هفته در این شهرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه از ابتدای تابستان جهت برگزاری هماهنگی شده بود بیان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط ناشی از کرونا این کارگاه به تعویق افتاد که از آخرین هفته شهریور 99 اولین جلسه این کارگاه با حضور جمعی از علاقه مندان جوان و نوجوان شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد آغاز به کار کرد.

علی مستفیضی با بیان اینکه این کارگاه با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و انجمن نمایش این شهرستان برگزار می شود افزود: جا دارد از همراهی هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی فارس و همچنین مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد استهبان قدردانی کنیم که این فرصت آموزشی را مهیا کردند.

مستفیضی در ادامه با اشاره به اینکه این دوره با عنوان دوره مقدماتی و استعداد یابی آغاز شده است افزود : دوره بعدی این کارگاه بصورت تکمیلی و پیشرفته تا پایان سال با حضور هنرمند گرامی نوید جعفری  برگزار خواهد شد

وی در خاتمه ضمن قدردانی از حضور نوید جعفری کارگردان و بازیگر تئاتر فارس به عنوان مدرس در این دوره افزود: این هنرمند ارزشمند تئاتر با تمام مشکلات و گرفتاری تدریس در این دوره را برعهده گرفته است و بی تردید با توجه به سوابق ارزشمند ایشان شاهد دوره ای پویا و قابل توجه خواهیم بودکه امد آن داریم این دوره های آموزشی بصورت مستمر و در طول سال ادامه پیدا کند
مطالب مرتبط

ناظر هیات بازبینی و داوری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی فارس:

بزرگترین دستاورد جشنواره امسال عملی کردن شعار اخلاق مداری بود
ناظر هیات بازبینی و داوری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی فارس:

بزرگترین دستاورد جشنواره امسال عملی کردن شعار اخلاق مداری بود

نوید جعفری ناظر هیات بازبینی و داوری و نائب رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس در مراسم اختتامیه ضمن قدردانی از حمایت های دبیر جشنواره ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی گفت: تئاتر فارس شایسته بهترین هاست و حضور ۳۵ گروه نمایشی در شرایط کرونا شاهدی بر این مدعاست.

|

در نیمه دوم دی‌ماه برگزار می‌شود

همایش «تئاتر خیابانی سردار عشق» به میزبانی شیراز
در نیمه دوم دی‌ماه برگزار می‌شود

همایش «تئاتر خیابانی سردار عشق» به میزبانی شیراز

شیراز پایتخت کتاب ایران در نیمه دوم دیماه جاری میزبان همایش «تئاتر خیابانی سردار عشق» با اجرای شش نمایش میدانی و خیابانی به نام سردار سلیمانی و افتخار سالگرد شهادت دلیر مرد عرصه فرهنگ و نبرد، می شود.

|

نظرات کاربران