در حال بارگذاری ...
پنجشنبه‌ها در رادیو نمایش

«مسابقه بی سابقه » زنده به آنتن می‌رود

از این پس ، پنج شنبه ها ، برنامه زنده جدید«مسابقه بی سابقه» از رادیو نمایش پخش می شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش ، مهدی خانزاده تهیه کننده «مسابقه بی سابقه» ضمن اعلام این مطلب افزود: این مسابقه رادیویی که به صورت زنده و تلفنی از رادیو نمایش پخش می شود با سوالاتی از حوزه سینما ، تأتر ، رادیو و تلویزیون همراه است.
وی افزود: بخش عمده سوالاتی که در این برنامه برای شنوندگان مطرح می شود ، رادیویی است اما از حوزه هایی مانند سینما ، تأترو تلویزیون نیز برای مخاطبان رادیو سوالاتی مطرح می شود که به صورت تلفنی به آن پاسخ خواهند داد.همچنین این برنامه، آیتم دیگری نیز دارد که در آن شرکت کننده به جای مجری مسابقه به اجرای برنامه یا اعلام خبر به صورت تلفنی می پردازد.
خانزاده در پایان گفت :  هر هفته درپایان برنامه یک برنده معرفی می شود که در پایان ماه ، از بین 4 برنده ای که در طول ماه انتخاب شده اند ، یک برنده  انتخاب می شود و به این ترتیب در پایان سال 12 برنده داریم و از آنها در برنامه «مسابقه بی سابقه» رادیو نمایش دعوت می شود تا به صورت حضوری، برای شنوندگان، مسابقه را اجرا کنند.
«مسابقه بی سابقه» با طراحی سوال و تهیه کنندگی مهدی خانزاده و با اجرای فرزام رنجبر ، پنج شنبه ها ساعت 9:00 صبح به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.
مطالب مرتبط

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

از امروز شنبه، سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبکه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش خواهد شد.

|

نظرات کاربران