در حال بارگذاری ...
در بیست و یک قسمت رادیویی

نمایش «بخش اورژانس» با موضوع کرونا به آنتن می‌رود

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال بیست و یک قسمتی «بخش اورژانس» با موضوع کرونا را برای پخش از دو شبکه رادیویی نمایش و سلامت آماده کرد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، این سریال جدید رادیویی که پخش آن از فردا ، شنبه پنجم مهرماه در رادیو نمایش و رادیو سلامت آغاز می شود به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.
مینو جبارزاده کارگردان این سریال رادیویی گفت: «بخش اورژانس» یک مجموعه نمایشی رادیویی بیست و یک قسمتی است که آن را در طی سه هفته ضبط کردیم .
وی افزود: داستان این سریال درباره بخشی از اورژانس یک بیمارستان است که بیشتر بیماران کرونایی را به آنجا می آورند و داستان زندگی بیمارانی که به آنجا آورده می شوند در کنار داستان زندگی کارکنان این اورژانس روایت می شود.
این کارگردان عنوان کرد:  بازیگران اصلی این سریال فریبا متخصص، امیر فرحان نیا ، بهرام سروری نژاد،محمد آقامحمدی، معصومه عزیز محمدی و شمسی صادقی  هستند و در کنار آنها بازیگرانی مانند علی میلانی ، عباس توفیقی، نورالدین جوادیان ، محمد پورحسن ،سعیده فرضی، ناهید مسلمی ،مجتبی طباطبایی و محمد شریفی مقدم به ایفای نقش های متفاوتی می پردازند.
«بخش اورژانس» به نویسندگی  جهانشاه آل محمود، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افکتوری نازنین حسن پور، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و گویندگی بهناز بستان دوست از روز شنبه پنجم مهرماه ، ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 21:30 به روی آنتن رادیو سلامت می رود.
مطالب مرتبط

در گفت و گو با مدیر روابط عمومی مطرح شد

مخالفت اداره کل هنرهای نمایشی با ادامه تعطیلی تئاتر
در گفت و گو با مدیر روابط عمومی مطرح شد

مخالفت اداره کل هنرهای نمایشی با ادامه تعطیلی تئاتر

مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ضمن اعتراض به استمرار تعطیلی فعالیت‌های تئاتری ذیل محدودیت‌های کرونایی، تصریح کرد اداره کل مخالف تعطیلی تئاتر و سالن‌های تئاتری است.

|

در گفت و گو با حسین مسافر آستانه مطرح شد

یک هشدار جدی درباره وضعیت معیشتی هنرمندان
در گفت و گو با حسین مسافر آستانه مطرح شد

یک هشدار جدی درباره وضعیت معیشتی هنرمندان

حسین مسافر آستانه با انتقاد از تعطیلی ادامه‌دار تئاتر و سینما گفت: این توقع از ستاد مقابله با کرونا و دولت وجود دارد که به زودی در این زمینه تصمیمی جدی بگیرند؛ چراکه ارتزاق هنرمندان تئاتر در خطر جدی است.

|

نظرات کاربران