در حال بارگذاری ...
در برنامه «هزارتوی داستان»

آثار جان گالزورثی در رادیو نمایش بررسی می‌شود

این هفته برنامه «هزارتوی داستان» رادیو نمایش به تحلیل و بررسی دو داستان کوتاه از جان گالزورثی نویسنده انگلیسی خواهد پرداخت.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش ،جان گالزورثی در سال 1932برنده جایزه نوبل شد ، اومعتقد بود که زندگی انسانها همانطور که می تواند  از خوبیها و زیباییها سرشار باشد، از درد و رنج و بی عدالتی هم بی نصیب نیست، ولی در آثارش دنبال ارائه ی راه حل نبود بلکه وظیفه یک هنرمند می دانست که به بررسی این مسائل بپردازد همچنین داستان کوتاه «درخت به ژاپنی» یکی از داستانهایی است که همیشه نظر منتقدان را به خودش جلب کرده است.
بر اساس این خبر، در این برنامه بهناز بستاندوست علاوه بر تحقیق و پژوهش درباره این نویسنده ، دو داستان به نامهای «جرات»و «درخت به ژاپنی» را خوانده و در بخش کارشناسی به همراه کیهان بهمنی به تحلیل و بررسی این دو اثر پرداخته است .
بخش گویندگی زندگینامه ی این نویسنده به عهده ی رضاعمرانی و تهیه کنندگی آن بر عهده ژاله محمدعلی است.
«هزارتوی داستان » جمعه ها ساعت 21:00 از رادیو نمایش پخش می شود.
مطالب مرتبط

ساعت 21 در رادیو نمایش

آثاردُرُتی پارکر در«هزارتوی داستان » بررسی می‌شود
ساعت 21 در رادیو نمایش

آثاردُرُتی پارکر در«هزارتوی داستان » بررسی می‌شود

این هفته برنامه «هزارتوی داستان» به آثار بانوی نویسنده دُرُتی پارکر شاعر، منتقد، داستان‌نویس، فیلمنامه‌نویس ، طنزآور نامی و یکی از چهره‌های شاخص در حلقه‌های روشنفکری آمریکا می پردازد.

|

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

از امروز شنبه، سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبکه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش خواهد شد.

|

نظرات کاربران