در حال بارگذاری ...
برای برگزاری نخستین دوره جشنواره

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر تجربی مختص مشخص شدند

موسسه فرهنگی هنری« افق نگاه مختص» به عنوان برگزار کننده جشنواره سراسری تئاتر تجربی مختص اعضای شورای سیاست گذاری اولین دوره جشنواره خود را معرفی کرد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی جشنواره سراسری تئاتر تجربی مختص، سید محسن موسوی؛ موسس و عضو هیئت مدیره  موسسه  فرهنگی هنری مختص، علیرضا سبحانی؛ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه، جهانشیر یاراحمدی؛ رییس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر، حمید پورآذری مدرس و کارگردان تئاتر، مهدی مشهور؛ نویسنده و کارگردان، علی حجی؛ کارگردان، بازیگر و دبیر هنری موسسه فرهنگی هنری مختص، مریم میری؛ مدیر داخلی موسسه فرهنگی هنری مختص به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری نخستین دوره جشنواره سراسری  تئاتر تجربی مختص معرفی شده اند.
این شورا با هدف اعتلای فرهنگی، توسعه و گسترش نمایش، تدوین راهبردی کلان جشنواره تئاتر تجربی و تبیین افق‌های اجرایی، این رویداد فراگیر هنری را سیاستگذاری می‌کند.
موسسه چند منظوره فرهنگی هنری مختص در سال ۱۳۹۸ با هدف آموزش پرورش و تولید در عرصه فرهنگ و هنر  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت .مختص از زمان آغاز فعالیت خود از همکاری و مشارکت اساتید صاحب نام حوزه های مختلف فرهنگی هنری برخوردار بوده است و امید دارد با ارائه خدمات فرهنگی هنری با کیفیت عالی بتواند فعالیت های خود را گسترش دهد تا هنرمندان و جوانان  مشتاق ایرانی بتوانند بخوبی از خدمات مختص بهرمند شوند.
به زودی دبیر نخستین جشنواره سراسری تئاتر  تجربی مختص معرفی می شود.
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

خیز مجدد کرونا و تئاتر شهرستان‌ها
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

خیز مجدد کرونا و تئاتر شهرستان‌ها

ایران تئاتر_میترا رضائی، هفته گذشته شاهد خیز مجدد ویروس کرونا بودیم که باعث به تعویق افتادن برخی جشنواره‌های استانی شد و تعدادی دیگر نیز شرایط و چگونگی برگزاری جشنواره‌هایشان را منوط به بررسی مجدد شرایط و اعلام ستاد کرونا کردند. با این وجود استان‌‌ها همچون گذشته با تلاشی ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

درخشش بانوان نقال شهرستانی در جشنواره الغدیر
 انتشار 6 کتاب در حوزه نمایش
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

درخشش بانوان نقال شهرستانی در جشنواره الغدیر
انتشار 6 کتاب در حوزه نمایش

ایران تئاتر- میترا رضائی، بانوان این سرزمین همواره نشان داده‌اند که در عرصه های سخت حرفی برای گفتن دارند. بخش عمده‌ای از بار فعالیت تئاتر شهرستان ها هم بی تردید بر دوش بانوان بوده و هست و تلاشی که با وجود تمام محدویت‌ها برای بهبود حال تئاتر انجام می‌دهند می‌تواند ...

|

نظرات کاربران