در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • علی بوریان کارگردان و یکی از نویسندگان این نمایش گفت:«رابطه متلاشی شدن خانواده در فرهنگ غرب و از بین رفتن ارزش‌ها و حرمت‌هایی که در فرهنگ اصیل ایرانی وجود داشت، اما تحت تاثیر زندگی مدرن رو به نابودی است علت تطبیق این نمایش با اثر فوگارد است.

  علی بوریان کارگردان و یکی از نویسندگان این نمایش گفت:«رابطه متلاشی شدن خانواده در فرهنگ غرب و از بین رفتن ارزش‌ها و حرمت‌هایی که در فرهنگ اصیل ایرانی وجود داشت، اما تحت تاثیر زندگی مدرن رو به نابودی است علت تطبیق این نمایش با اثر فوگارد است.

  نمایش"ارثیه‌های عاطفی" که برداشتی تطبیقی از پدرسالاری مورد نظر آثول فوگارد در نمایشنامه"سلام خداحافظ" است با کارگردانی علی بوریان تا 20 شهریور ماه در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه می‌رود.
  به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از حوزه هنری، علی بوریان کارگردان و یکی از نویسندگان این نمایش گفت:«رابطه متلاشی شدن خانواده در فرهنگ غرب و از بین رفتن ارزش‌ها و حرمت‌هایی که در فرهنگ اصیل ایرانی وجود داشت، اما تحت تاثیر زندگی مدرن رو به نابودی است علت تطبیق این نمایش با اثر فوگارد است.
  این نمایش داستان زندگی دختری است که با تحکم و دستور پدر، از عشق خود می‌گذرد و مجبور به ازدواج و سفر به خارج از کشور می‌شود. در آن جا نیز با ناملایمات جامعه و فرهنگ‌ آن‌ها مواجه می‌شود. او پس از مدتی به بهانه دریافت سهم الارث خود و در حقیقت برای بازپس‌گیری عاطفه از دست رفته خود به ایران برمی‌گردد و متوجه می‌شود که پدرش گرچه فوت کرده،‌ اما به عشق وی تمام اموال و دارایی‌های خانواده را برایش به جا گذاشته است.
  این نمایش نوشته مشترک علی بوریان و فرهین فرخی و یکی از برگزیدگان چهارمین جشنواره سراسری تئاتر ماه در چند رشته است.
  گفتنی است این نمایش با بازیگری مسعود سخایی و ساناز صفرپور تا 20 شهریور ماه، همه روزه به جز شنبه‌ها، ساعت 30/18 در تماشاخانه ماه مهر حوزه هنری اجرا می‌شود.
 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر