در حال بارگذاری ...
آشا محرابی عنوان کرد؛

تأثیرگذاری بازی مجید حمزه در نمایش رادیویی «آن مرد»

آشا محرابی که همچنان حضور فعالی در رادیو نمایش به عنوان بازیگر و کارگردان رادیویی دارد از تأثیرگذاری بازی مجید حمزه درنمایش جدید رادیویی «آن مرد» گفت.

به گزارش ایران تئاتر، محرابی ضمن اعلام این مطلب افزود: آن چه که درروند تولید این نمایش رادیویی بسیار موثر بود حضور مجید حمزه به عنوان یکی از هنرمندان حرفه ای و پیشکسوت رادیویی در نقش اصلی این نمایش رادیویی است  که برای آن که بتواند در حین بازی تاثیر بیشتری بر صدا و سایر بازیگران داشته باشد با طراحی نقش دلقک بر روی یک ماسک و زدن آن بر صورتش  به ایفای نقش پرداخت.

وی ادامه داد: ماسک زدن مجید حمزه بر چهره اش، باعث شد تا  ایشان در زمان ضبط نمایش تغییر موثری بر صدای خود در مقابل میکرفون ایجاد کند و از طرفی به لحاظ تصویری بر سایر بازیگران اثر بگذارد تا آنجا که با باورپذیری کامل به ایفای نقش بپردازند.

محرابی خاطرنشان کرد: نمایش «آن مرد» که مجید حمزه  به عنوان بازیگر نقش اصلی یا همان دلقک در آن حضور دارد، برداشت آزادی از رمان «آن» اثر استیون کینگ است که توسط مریم تاجیک به صورت نمایش رادیویی نوشته و تنظیم شده است.داستان این رمان که در نمایش رادیویی تغییر کرده است درباره پسر بچه ای است که به دنبال قایقش که در جوی آبی افتاده به فاضلابی می رسد و در آنجا دلقکی او را به مجرای فاضلاب می کشاند.

این کارگردان رادیویی در پایان گفت: تهیه کنندگی نمایش تک قسمتی «آن مرد» که به تازگی در رادیو نمایش تولید شده و طی هفته های آینده از مجموعه «پشت سایه شب»  پخش می شود را فرشاد آذرنیا برعهده دارد و مونا صفی ، سیما خوش چشم، مجید حمزه ، سعیده فرضی ، اکبر ملایی ، احمد گنجی، رویا فلاحی و مهرخ افضلی نیز از بازیگران آن هستند.

علاقه مندان به نمایش های ژانر وحشت می توانند مجموعه رادیویی «پشت سایه شب » را جمعه ها ساعت 23:15 دقیقه از رادیو نمایش دنبال کنند.
مطالب مرتبط

اجراهای پایانی اثر آشا محرابی در تالار هنر

«بچه‌های تکِ استریت کارلو» تا پایان خرداد روی صحنه می‌رود
اجراهای پایانی اثر آشا محرابی در تالار هنر

«بچه‌های تکِ استریت کارلو» تا پایان خرداد روی صحنه می‌رود

نمایش "بچه‌های تکِ استریت کارلو" به کارگردانی "آشا محرابی" که از 25 اردیبهشت ساعت 19:30 اجراهای خود در را تالارهنر آغاز کرده است تا پایان خردادماه اجراهایش را ادامه می‌دهد.

|

نظرات کاربران