در حال بارگذاری ...
در برنامه نقد کتاب «دانشگاه سوره» و به صورت مجازی

کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی» نقد و بررسی می‌شود

معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی» را به صورت مجازی نقد و بررسی می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره از دوشنبه 28 مهرماه نشست نقد کتاب خود را آغاز می‌کند. در این نشست هر هفته به نقد یکی از کتاب‌های مرتبط با یکی از رشته‌های هنری پرداخته می‌شود.
در هفته نخست این برنامه که کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی» نوشته علی حاجی ملاعلی با حضور فرزاد معافی غفاری با میزبانی رامتین شهبازی از ساعت 18 تا 20 به صورت مجازی برگزار می شود به بوته نقد گذاشته خواهد شد. کتاب شگردهای نمایشنامه نویسی؛ که توسط انتشارات ساقی به چاپ رسیده است،انواع شگردها، فنون و تمهیدات نوشتن یک نمایشنامه را آموزش می‌دهد. این شگردها بسیار متنوع، گسترده و جامع هستند و خواننده می‌تواند متناسب با معیارهای زیبایی شناسی خود از آن‌ها بهره ببرد. همچنین روشی برای تجزیه و تحلیل و درک نمایشنامه‌های مختلف در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

دانشگاه  سوره با هدف آشناسازی دانشجویان و علاقمندان به آثار علمی در حوزه هنر و در راستای رسالات آموزشی و پژوهشی خود این سلسله برنامه را تدارک دیده است. به همین منظور عموم علاقمندان به صورت آزاد می توانند روز دوشنبه 28 مهرماه ساعت 18 با مراجعه به سایت دانشگاه سوره به آدرس www.soore.ac.ir  با انتخاب اعلان افقی این نشست به شکل مستقیم وارد صفحه برگزاری برنامه شوند.
نظرات کاربران