در حال بارگذاری ...

سه سریال جدید به آنتن رادیو می‌رود

از امروز شنبه، سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبکه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش خواهد شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، سریال رادیویی هفت قسمتی « قاب های بی روبان» که به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است داستان یک مددکار اجتماعی از اعضای انجمن اهدای عضو را روایت می کند که در آستانه تولد چهل سالگی اش در تلاش برای پیدا کردن کلیه مناسب برای کودکی به نام سانیا است.
این سریال رادیویی به نویسندگی هلن بهرامی، کارگردانی ایوب آقاخانی،تهیه کنندگی ژاله محمد علی وبا تلاش هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، از روز شنبه ساعت 6:15 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 21:30 از شبکه رادیویی سلامت پخش خواهد شد.
همچنین سریال رادیویی «اسفار» که موضوعی واقعی و تاریخی دارد به سفارش رادیو ورزش در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که داستان زندگی سید حسن شجاعت معروف به سید حسن رزاز ،باستانی کار و پهلوان تهران در دوره قاجار و پهلوی را روایت می کند. شهرت سید حسن رزاز در کشتی و جوانمردی نه تنها در ایران بلکه به بیرون از مرزها کشید.
«اسفار» به نویسندگی پوریا موسوی ، کارگردانی میرطاهرمظلومی ، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت 8:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 13:45 دقیقه به روی آنتن رادیو ورزش می رود.
بر اساس این گزارش سریال رادیویی «کوک اشتباه » نیز از روز شنبه به روی آنتن شبکه های رادیویی جوان و نمایش می رود.
«کوک اشتباه » که به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده توسط الهام نظری و سینا عباسی نوشته شده که موضوع آن در مذمت و نکوهش تفرقه است .
این سریال 5 قسمتی به کارگردانی مهرداد مهماندوست، تهیه کنندگی ژاله محمد علی و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت 2:30 بامداد از رادیو جوان پخش می شود و ساعت 8:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
در تهیه و تولید این سریال های رادیویی صدابرداران و افکتورهای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز نقش عمده و تأثیرگذاری داشته اند.
مطالب مرتبط

با کارگردانی بهرام ابراهیمی

«ساختمان شیشه‌ای» درباره بورس به آنتن می‌رود
با کارگردانی بهرام ابراهیمی

«ساختمان شیشه‌ای» درباره بورس به آنتن می‌رود

از امروز شنبه دهم آبان ماه سریال «ساختمان شیشه ای» با موضوع بازار «بورس» به کارگردانی بهرام ابراهیمی هنرمند پیشکسوت رادیو ، تئاتر، تلویزیون و سینما از دو شبکه رادیویی اقتصاد و نمایش پخش می شود.

|

در نمایش «ضیافت صبحانه»

نیما رئیسی در اثری از محمدعلی جمالزاده ایفای نقش می‌کند
در نمایش «ضیافت صبحانه»

نیما رئیسی در اثری از محمدعلی جمالزاده ایفای نقش می‌کند

نیما رئیسی بازیگر نام آشنای کشورمان که این روزها به عنوان بازیگر رادیویی حضور فعالی در رادیو نمایش دارد در نمایش «ضیافت صبحانه» براساس داستانی از محمدعلی جمالزاده ایفای نقش می‌کند. او در گفت و گو با رادیو نمایش بازیگری در رادیو را لذت بخش و تأثیرگذار توصیف کرد.

|

نظرات کاربران