در حال بارگذاری ...

«شمارش معکوس» برای اجرا در تماشاخانه مهر آماده شد

نمایش «شمارش معکوس» به کارگردانی محمد کاظم‌تبار با پایان تمرینات خود آماده اجرا شده است و به زودی با پایان محدودیت‌های کرونایی در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش «شمارش معکوس» به نویسندگی رسول نقوی و کارگردانی محمد کاظم‌تبار تمرینات خود را پشت سر گذاشته و به زودی در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود.

این نمایش که قرار بود از 22 مهر اجراهای خود را آغاز کند با اعمال محدودیت‌های تازه کرونایی در انتظار است تا بار دیگر تماشاخانه‌های تئاتر برای میزبانی از نمایش‌ها و علاقه‌مندان به هنر تئاتر بازگشایی شود.
سامان شکیبا، آساره هداوند و علی حیدری در نمایش «شمارش معکوس» که ژانر اجتماعی دارد به عنوان بازیگر حضور دارند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است:« سال آخر نذر آرزوست ، رضا برای این روز برنامه‌های ویژه‌ای داره و آرزو ، آرزو می‌کنه که جلوی رضا شرمنده نشه .....».
از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به مشاور کارگردان: محسن سلیمانی، دستیار کارگردان: مهدی کریمی، مدیر تولید: حامد گودرزی، دستیار تولید : علی کاظم تبار، طراح نور: حسین نادری، مسئول فنی: سینا صبحی، مدیر صحنه: امین شفیعی، منشی صحنه: باران جلال زاده، طراح صحنه: صوفیا کریمی، گریم: مرتضی حیدری آل کثیر و روابط عمومی: امین سلیمانی اشاره کرد.
 
نظرات کاربران