در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولین شهرستان ماهشهر انجام شد

تجلیل از هنرمند پیشکسوت تئاتر خوزستان

با حضور مدیران و هنرمندان از کاظم وفادار شوشتری هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون استان خوزستان به پاس یک عمر فعالیت هنری در شهرستان بندرماهشهر تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، در مراسمی در راستای بزرگداشت و تکریم هنرمندان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان بندرماهشهر، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با حضور عکرش معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، سیداحمد محفوظیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر، سیدستار فاطمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرامام خمینی (ره)، رئیس روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر بندرماهشهر و هنرمندان هنر نمایش از کاظم وفادار شوشتری هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون استان خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.

در این برنامه پس از پخش کلیپ زندگی کاظم وفادار شوشتری و پیام های تصویری برخی از هنرمندان کشوری درباره این هنرمند، هنرمندان حاضر در مراسم دقایقی درباره وی صحبت و از برگزاری مراسم نکوداشت در زمان حیات هنرمندان تشکر و قدردانی کردند و در پایان نیز با اهدای هدیه و لوح تقدیر از این هنرمند تجلیل شد.

گفتنی است،کاظم وفادار شوشتری متولد 1324 است و در سال 1366 با بازی در فیلم آشیانه مهر جلال مقدم وارد سینما شد و در تعدادی از فیلم ها و سریال ها از جمله سریال ما چند نفر به کارگردانی سید فیاض موسوی، فیلم زمین انسان ها به کارگردانی ابوالحسن داوودی و روز باشکوه و آن سوی آتش به کارگردانی کیانوش عیاری به هنرنمایی پرداخت.

وی همچنین نمایش های بسیاری را کارگردانی کرده است و در چندین نمایش نیز به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخت. آخرین فعالیت وی کارگردانی نمایش طنز «مغز فندقی ها» است که سال گذشته به اجرا در آمد.

از دیگر آثار وی می توان به جاده،سفر سبز، غروب شد بیا، سرخی سیب کال، ماه شب چهارده، روزگار قریب، زن بابا، مرد آبی، زیبا شهر و آفتاب شوشتر اشاره کرد.
نظرات کاربران