در حال بارگذاری ...
در نشست مشترک سپاه و مدیران ارشد فرهنگی استهبان مطرح شد

تولیدات هنری با مضمون دفاع مقدس

نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان در خصوص همکاری و حمایت از تئاتر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای عرصه امنیت و شهدای عرصه سلامت را گرامی داشتند.

امید کیامرث ابراز داشت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است با تشکیل کارگروههای مختلف فرهنگی و هنری و برنامه ریزی های منسجم و بلند مدت در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گام های موثری بردارد افزود تحقق این امر تنها با همراهی انجمن های فرهنگی و هنری و تعامل سازنده با دیگر دستگاه های فرهنگی امکان پذیر بوده است.

ایشان در ادامه از برنامه ها و تولیدات مشترک بین دو دستگاه خبر داد و ابراز داشت با مشارکت تولیدات با کیفیتی خلق خواهد شد.

علی مستفیضی مسول انجمن نمایش ضمن بیان اهداف مشترک انجمن با مجموعه سپاه در جهت حفظ و نگهداری از ارزشهای اسلامی و پاسداشت شهیدان عزیز گزارشی از تولیدات نمایشی در این خصوص و همچنین آسیب های اجتماعی به سمع و نظر  سرهنگ کریمی رساند.

روح اله کریمی سرپرست گروه نمایش صدای شهر و کارگردان نمایش" قرار " ضمن بیان مشکلات موجود، خواهان همکاری بیشتر بمنظور خلق اثار نمایشی دفاع مقدس شد.

در پایان جلسه فرماندهی محترم سپاه از رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت تلاش و پیگیری ایشان در مبارزه با معضلات اجتماعی و همکاری کامل در برگزاری آیین رونمایی از کتاب "استهبان در دفاع مقدس" به پژوهش و تالیف محمد جواد اسلامی سپاسگزاری کرد و همچنین از فعالیتهای انجمن هنرهای نمایشی در زمینه های ارزشی تقدیر نمود و آمادگی خود را جهت تولیدات دفاع مقدسی و دیگر برنامه مشترک اعلام کرد.

 
مطالب مرتبط

از سوی معاونت فرهنگی شهرداری شیراز با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان

فراخوان جشنواره نمایشنامه نویسی «جامعه نگار» منتشر شد
از سوی معاونت فرهنگی شهرداری شیراز با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان

فراخوان جشنواره نمایشنامه نویسی «جامعه نگار» منتشر شد

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز با همکاری انجمن هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به منظور ارتقاء و اعتلای سطح کیفی نویسندگان بومی ، اولین جشنواره ملی مجازی نمایشنامه نویسی همزمان با سال " جهش تولید " به صورت آنلاین برگزار می نماید .

|

نظرات کاربران