در حال بارگذاری ...
دبیر نخستین دوره خبر داد:

جشنواره مجازی نمایش رادیویی رامسر برگزار می‌شود

انجمن هنرهای نمایشی مازندران با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر، نخستین جشنواره مجازی نمایش رادیویی استان مازندران شهرستان رامسر ( سخت سر ) را برگزار می‌کنند

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، عبدالرضا رشیدی دبیر نخستین جشنواره مجازی نمایش رادیویی گفت: این جشنواره با موضوع آزاد در شهرستان رامسر برگزار می‌شود ولی آثار ارسالی با محوریت دفاع مقدس و فرهنگ بومی در اولویت است .

وی افزود: علاقمندان برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره باید فایل صوتی با فرمت، MP3 ، فایل پوستر نمایش با فرمت JPG  را در پیام رسان واتس آپ به شماره 09114154002  ارسال کنند .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر گفت:  مهلت ارسال آثار تا 25 آبان 1399 و اعلام نتایج 29 ابان 1399 است  

دبیر جشنواره در ادامه در خصوص بخش های جشنواره گفت: بهترین نمایش رادیویی ،نویسندگی

کارگردانی و بازیگری زن و مرد، صدابرداری افکت و موسیقی خواهد بود و جوایز در هر بخش اهدا خواهد شد.

محدودیتی برای تعداد ارسال آثار توسط گروه های نمایشی استان مازندران وجود ندارد و آثار گروه های نمایشی میهمان از سایر استان ها در بخش جنبی پذیرش می شود .
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

شمارش معکوس برای آغاز جشنواره‌های استانی
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

شمارش معکوس برای آغاز جشنواره‌های استانی

ایران تئاتر_ میترا رضائی، در هفته‌ای که گذشت همچنان شاهد جدال ویروس کرونا با رونق اجرای تئاتر در کشور بودیم، اما طبق روال هرساله به زمان برگزاری جشنواره های استانی نزدیک می‌شویم و هر استان برای برگزاری جشنواره‌اش در شرایط موجود، راهکارهایی اندیشیده تا انگیزه‌ای باشد تا ...

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران:

تخصیص ۵۰ درصدی وام مشاغل خانگی به اهالی تئاتر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران:

تخصیص ۵۰ درصدی وام مشاغل خانگی به اهالی تئاتر

زارع بابیان اینکه کرونا گروه‌های نمایشی مازندران را با مشکل مواجه کرد، گفت: مازندران ۶ میلیارد تومان بودجه مشاغل خانگی دارد اگر بخشی از این بودجه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان داده شود، ۵۰ درصد بودجه تخصیصی به اهالی تئاتر اختصاص می یابد.

|

نظرات کاربران