در حال بارگذاری ...
حمید نیلی خبرداد

جشنواره تئاتر مقاومت آنلاین برگزار می‌شود

حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از برگزاری این جشنواره به‌صورت آنلاین خبرداد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، حمید نیلی دبیر این جشنواره با اعلام این خبر گفت: در ابتدا جا دارد صمیمانه مراتب سپاس و احترام خود و همکارانم در ستاد برگزاری و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس را از کلیه هنرمندان و گروه‌هایی که مجدانه و با وجود شرایط سخت کرونایی، مقاوم و با روحیه‌ای مثال‌زدنی آثار خود را در بخش‌های مختلف جشنواره ارائه دادند، ابراز نمایم و همچنین وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های طاقت‌فرسای کادر درمان و بهداشت در سراسر کشور نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورم.
وی افزود: همانطور که قبلا نیز اشاره کرده بودم با توجه به شرایط کرونایی کشور، ما از ابتدا برای برگزاری جشنواره با دو برنامه‎ریزی متفاوت پیش رفتیم. گرچه پاک کردن صورت مسئله و برگزار نکردن جشنواره راحت‌ترین تصمیم بود، ولی به احترام تئاتر و هنرمندان سخت‌کوش تئاتر کشور برآن شدیم تا جایی که می‌توانیم و با پیش‌فرض‌های متفاوت نسبت به برگزاری جشنواره هفدهم و به نتیجه رسیدن زحمات هنرمندان، اقدامات لازم را انجام دهیم.
نیلی تصریح کرد: پلان اول و در شرایط عادی، برگزاری به شکل زنده و پلان جایگزین ما، برگزاری به صورت آنلاین بود. حال با توجه به شرایط وخیم موج سوم و اضطراری بودن شرایط کشور، طی جلسه‌ای که چند روز پیش در ستاد برگزاری داشتیم تصمیم برآن شد که هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به صورت آنلاین در نیمه دوم آذرماه برگزار شود.
مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پایان گفت: برگزاری بخش خیابانی و محیطی با توجه به باز بودن فضا و مکان‌های اجرایی، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت زنده برگزار خواهد شد. بدیهی است در صورت عادی شدن شرایط، گزینه اول ما، یعنی برگزاری زنده بخش‌های صحنه‌ای و دانشجویی نیز امکان پذیر خواهد بود. جزئیات و نحوه برگزاری همه بخش‌ها و زمان‌بندی دقیق آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط

حمید نیلی:

فاصله نسل جدید با معارف دفاع مقدس باید کمتر شود
جزئیاتی از نحوه برپایی جشنواره مقاومت
حمید نیلی:

فاصله نسل جدید با معارف دفاع مقدس باید کمتر شود
جزئیاتی از نحوه برپایی جشنواره مقاومت

حمید نیلی، دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس عنوان کرد: ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، فاصله‌ای بین نسل دوران جنگ و نسل جدیدی که امروز وارد دانشگاه می‌شوند، وجود دارد این فاصله باید شناخته شود و مفاهیم عرصه دفاع مقدس در عمق جان نسل جوان ما بنشیند.

|

در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر مقاومت مطرح شد

برگزاری هفدهمین دوره با تنوع گسترده‌ در موضوعات و برنامه‌ها
در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر مقاومت مطرح شد

برگزاری هفدهمین دوره با تنوع گسترده‌ در موضوعات و برنامه‌ها

نشست رسانه‌ای هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با حضور حمید نیلی دبیر و توحید معصومی دبیر اجرایی و جمعی از مدیران بخش های مختلف جشنواره در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

|

نظرات کاربران