در حال بارگذاری ...
سید موسی حسینی کاشانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم :

سالن‌های تئاتر قم بازگشایی می‌شوند

پس از درخواست بیش از صد نفر از هنرمندان تئاتر استان از بهرام سرمست استاندار قم و پیگیری به عمل آمده ، همچنین قرار گرفتن استان در وضعیت آبی، سالن‌های تئاترقم بازگشایی شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از قم ، پس از درخواست بیش از صد نفر از هنرمندان تئاتر استان از بهرام سرمست استاندار قم ، و پیگیری به عمل آمده ، سالنهای تئاترقم بازگشایی شد. سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اعلام این خبر افزود : با توجه به وضعیت آبی استان قم و درخواست هنرمندان هنرهای نمایشی ، سالنهای تئاتر از این پس می توانند با رعایت دقیق دستورالعملهای بهداشتی ستاد مقابله با بیماری کرونا به فعالیت خود ادامه دهند. وی همچنین افزود : از ابتدای شیوع بیماری کرونا ، هنرمندان جزو اقشاری از جامعه بودند که دچار مشکلات فراوانی شدند اما وزارت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش کرد تا از این عزیزان حمایت نماید. حسینی کاشانی افزود : تسهیلات اعطایی به هنرمندان بخشی از این حمایت بود که هنوز هم ادامه دارد.

شهر قم دارای چند سالن دولتی و یک تماشاخانه خصوصی ست که هنرمندان هنرهای نمایشی از آنها برای اجرای نمایشهای خود بهره می برند.تمامی این سالنها به دستور استانداری قم و ستاد مقابله با بیماری کرونا ، در طی ماههای اخیر تعطیل ، و هنرمندان هنرهای نمایشی از اجرای نمایشهای خود محروم بودند. انتظار می رود با بازگشایی سالنهای تئاتر ، هنرنمایش مجددا در قم رونق بگیرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران