در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولان و هنرمندان تئاتر

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شاهین‌دژ افتتاح شد

با حضور رئیس و کارشناس فرهنگی هنری اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ ، اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی و جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر، دفتر هنرهای نمایشی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از استان آذربایجان‌غربی، ۲۲ دی ماه ۹۹ با حضور  رئیس و کارشناس فرهنگی هنری اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ ، اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی متشکل از : امید خاک‌پور( رئیس انجمن استان)سعید عبدالهی (نایب رئیس) بابک رستم زاده (عضو هیأت رئیسه) و جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر، دفتر هنرهای نمایشی این شهرستان افتتاح شد.
در ابتدای مراسم ضمن تلاوت قرآن مجید دفتر هنرهای نمایشی این شهرستان توسط امید خاک‌پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و حشمت الله مرادیان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شاهین‌دژ افتتاح شد. سپس خاک‌پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در مورد اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته و در دست اقدام، توسط انجمن هنرهای نمایشی استان توضیحاتی را ارائه‌ داد. وی از حضور شایسته  هنرمندان تئاتر این شهرستان در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی تقدیر نمود و افزود با توجه به نیروی جوان و خلاق موجود با برنامه ریزی‌های دقیق خصوصا در حوزه‌ی آموزشی آینده‌ی بسیار پویا و درخشانی را برای تئاتر شهرستان شاهین‌دژ متصور است.
سپس حشمت الله مرادیان رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ضمن خیر مقدم اعضای هیأت رئیسه انجمن استان و‌هنرمندان حاضر در مراسم از بازگشایی مجدد دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ابراز خوشحالی نمود و افزود که دفتر هنرهای نمایشی می‌تواند باعث هماهنگی بیشتر  گروه‌های نمایشی و رونق و‌ پویایی تئاتر شهرستان باشد. در ادامه دایی زاده رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شاهین‌دژ نیز ضمن خیر مقدم مهمان حاضر، در مورد اقدامات و برنامه‌های در دست اقدام آن اداره توضیحاتی را ارائه‌ داده و افزودند تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات سخت افزاری و آموزشی شهرستان بکار خواهد بست. سپس اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان با هنرمندان تئاتر این شهرستان به بحث و‌ تبادل نظر پرداختند. در پایان از طرف اداره فرهنگ و‌‌ ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ از اعضای گروه نمایش سه رخ به خاطر حضور مؤثر در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی تقدیر شد.
این اقدام بعد از سفر اعضا هیأت رئیسه انجمن هنر های نمایشی استان آذربایجان غربی  به شهرستان شاهین‌دژ و بررسی های صورت گرفته در خصوص وضعیت هنرهای نمایشی شهرستان شاهین‌دژ و هماهنگی‌های لازم با اداره کل فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی استان انجام گرفت
مطالب مرتبط

از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد
از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ با همکاری انجمن‌ هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی و انجمن هنرهای نمایشی دفتر شهرستان شاهین‌دژ اولین جشنواره تجربی شهرستان شاهین‌دژ را برگزار می‌کنند.

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

تئاتر هنوز زنده است
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

تئاتر هنوز زنده است

ایران تئاتر : در هفته ای که گذشت به دلیل شرایط بحرانی موجود تمام کشور در شرایطی نیمه تعطیل قرارداشت اما تئاتر شهرستانها تعطیل نبود و حتی در عرصه های بین المللی خوش درخشیدند. جشنوراه های مجازی هم کماکان در حال برگزاری هستند تا نشان بدهند که تئاتر زنده است و زنده میماند تا ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

تلاش برای زنده ماندن تئاتر در شهرستان‌ها
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

تلاش برای زنده ماندن تئاتر در شهرستان‌ها

ایران تئاتر_میترا رضایی:در هفته‌ای که گذشت با وجود اینکه به دلیل شرایط موجود و خیز مجدد بیماری کرونا رویدادهای تئاتری در سراسر کشور بسیار کم شده بود اما تلاش استانها برای از نفش نیفتادن تئاتر شهرشان ستودنی بود.

|

با اجرای چهار اثر در روز دوم

جشنواره نمایشنامه‌خوانی «رامان» سردشت به کار خود خاتمه داد
با اجرای چهار اثر در روز دوم

جشنواره نمایشنامه‌خوانی «رامان» سردشت به کار خود خاتمه داد

دومین روز از جشنواره نمایشنامه خوانی رامان سردشت در حالی آغاز شد که با اجرای چهار گروه نمایشی دیگر و در مجموع هشت نمایشنامه خوانی در دو روز اجرا های این جشنواره خاتمه یافت

|

نظرات کاربران