در حال بارگذاری ...
از 27 بهمن ماه

سه نمایش جدید در تئاتر مولوی به صحنه می‌رود

با اتمام جشنواره بین المللی تئاتر فجر، سه نمایش «غرب حقیقی»، «حاد» و «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ» در مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می روند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «غرب حقیقی» نوشته سم شپارد و کارگردانی امید سعید پور اجرای خود را از بیست و هفتم  بهمن ماه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی آغاز می کند. تهیه این نمایش که هرشب ساعت ۱۸ و به مدت زمان ۶۰  دقیقه روی صحنه می رود، بر عهده پرویز پرستویی هنرمند شناخته شده تئاتر و سینما است.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به  حمیدرضا چرختاب، امید سعید پور و شادی امیری به عنوان بازیگران این نمایش اشاره کرد.
همچنین نمایش «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ » به نویسندگی محمدرضا مالکی و جواد خورشا و کارگردانی محمدرضا مالکی از بیست و هفتم بهمن در سالن کوچک تئاتر مولوی اجرای خود را آغاز و همه روزه در ساعت ۱۷ به روی صحنه میرود.
در این مونولوگ نمایشی محمدرضا مالکی ایفای نقش می کند.
دیگر نمایشی که با رفع محدودیت های کرونا به روی صحنه می رود، نمایش «حاد» به نویسندگی علیرضا اجلی و کارگردانی ابراهیم عبدی بوده که با مدت زمان ۴۰ دقیقه از روز دوشنبه بیست و هفتم بهمن ماه ساعت ۱۹ اجرای خود را در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به آغاز می کند.
در این نمایش نیز نغمه طوسی، مصطفی عطری و محمدرضا آریان به عنوان بازیگر حضور دارند.

گفتنی است نمایش های فوق با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی میزبان مخاطبان بوده و در روزهای شنبه نیز اجرا نخواهند داشت.
علاقمندان برای تهیه بلیط و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه تیوال مراجعه کنند.
لازم به ذکر است کلیه دانشجویان مراکز آموزش عالی با ارائه کارت دانشجویی معتبر می توانند از تخفیف ۶۰ درصدی مرکز تئاتر مولوی برای دیدن نمایش ها استفاده کنند.

 
مطالب مرتبط

استقبال علاقه‌مندان از نمایش نسیم ادبی و ندا شاهرخی

بیش از 700 تماشاگر به دیدن «شب خارجی یرما» رفتند
استقبال علاقه‌مندان از نمایش نسیم ادبی و ندا شاهرخی

بیش از 700 تماشاگر به دیدن «شب/ خارجی/ یرما» رفتند

پس از بازگشایی مجدد تالار مولوی با نمایش «شب- خارجی- یرما» به کارگردانی نسیم ادبی و ندا شاهرخی، این نمایش تاکنون و پس از پشت سر گذاشتن هفته دوم اجرای خود با استقبال علاقه‌مندان مواجه شده است.

|

با انتشار یک بیانیه صورت گرفت

دعوت پرویز پرستویی از هنرمندان و هنردوستان برای حمایت از تئاتر
با انتشار یک بیانیه صورت گرفت

دعوت پرویز پرستویی از هنرمندان و هنردوستان برای حمایت از تئاتر

پرویز پرستویی با انتشار بیانیه‌ای در صفحه شخصی‌اش حمایت خود از تئاتر را اعلام کرد. او در این متن از تمامی هنرمندان و هنردوستان خواست تا با انتشار پوستر نمایش‌های روی صحنه، و دیدن نمایش ها از تئاتر و هنرمندان آن که آسیب‌های جبران ناپذیر کرونا را تجربه کرده اند حمایت کنند و با ...

|

نمایش غرب حقیقی به صحنه باز می‌گردد

نمایش غرب حقیقی به صحنه باز می‌گردد

نمایش غرب حقیقی نوشته سم شپارد و کارگردانی امید سعیدپور که به دلیل شرایط کرونا از اجرا در سالن تئاتر مستقل باز مانده بود ، در سالن اصلی تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران