در حال بارگذاری ...
به همت انجمن هنرهای نمایشی استان :

مجموعه نمایشنامه «هفت تا یک» در اردبیل منتشر شد

به همت انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل و با آثاری از هفت نمایشنامه نویس اردبیلی، کتاب«هفت تا یک» در اردبیل منتشر شد.

به گزارش خبرنگار تئاتر از اردبیل، به همت انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل و با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل، کتاب مجموعه نمایشنامه«هفت تا یک»با آثاری از هفت نمایشنامه نویس اردبیلی، در اردبیل منتشر شد.

دفترآخر نوشته روح الله حبیب زاده، مگس دیوانه نوشته محمد سیمزاری، خالچا قوشی نوشته محمد تقی اسماعیلی، من من نوشته احمد مسرت، دندان ژنرال نوشته رضا بهشتی، شکوفه های پژمرده نوشته اردشیر عابدی و پری زاد نوشته مجید برجعلی زاده؛ عناوین نمایشنامه های منتشر شده در این کتاب است.

این کتاب که سومین مجموعه آثار نمایشنامه نویسان استان اردبیل است، به کوشش سعید نوریان و محمد تقی اسماعیلی در 202 صفحه و در اندازه رقعی به قیمت 500هزار ریال توسط انتشارات جنت سرا به زیور طبع آراسته شده است.

جلد دوم این کتاب هم که شامل هفت نمایشنامه دیگر از هفت نویسنده استان اردبیل است، در حال چاپ است.
مطالب مرتبط

به بهانه انتشار مجموعه نمایشنامه«هفت تا»:

گامی مهم برای اعتلای نمایشنامه نویسی در استان اردبیل
به بهانه انتشار مجموعه نمایشنامه«هفت تا»:

گامی مهم برای اعتلای نمایشنامه نویسی در استان اردبیل

ایران تئاتر- سعید نوریان؛ انتشار کتاب‌های نمایشی به‌خصوص مجموعه‌های نمایشنامه از مهم‌ترین نیازهای هنرمندان و گروه‌های نمایشی است. چرا اساس کار یک کارنمایشی و اجرای آن درصحنه‌های نمایش، ­دست یافتن گروه‌های ­اجرایی به نمایشنامه‌های متناسب با نیاز جامعه است. تولید و ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

اقدامات بنیادی تئاتر شهرستان‌ها در دوران پساجشنواره
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

اقدامات بنیادی تئاتر شهرستان‌ها در دوران پساجشنواره

در هفته‌ای که گذشت در تئاتر استان‌ها شاهد پرداخت به اقدامات بنیادی بودیم. انتشار کتاب و افتتاح و مرمت سالن‌های نمایش اقداماتی است که می‌تواند گام موثری در رشد و اعتلای تئاتر باشد و در روزهای پسا جشنواره با انرژِی و نگیزه بالا در استان‌ها در حال انجام است.

|

نظرات کاربران