در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه ۵ اسفند اجرا می‌شود

نمایشنامه خوانی«پوتین‌های عمو بابا» در فرهنگ‌سرای خانواده

نمایشنامه خوانی «پوتین‌های عمو بابا» به نویسندگی شهرام کرمی و کارگردانی سعید خمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روز سه‌شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۷ به همت خانه نمایش فرهنگ‌سرای خانواده اجرا می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده؛ نمایشنامه «پوتین‌های عموبابا» فضایی رئالیستی دارد و قصه ی خانواده ای را در زمان جنگ روایت می‌کند.
این نمایشنامه سال ۱۳۹۱ نوشته شد و در جشنواره فجر به روی صحنه رفت.
«حسین مسعودی آشتیانی»، «مریم اعتضادی»، «فیروزه لطفی»، «مهدی جمالی» و «سمانه غدیری» بازیگران و «شکوه خسروی» صحنه خوان این نمایشنامه هستند.
همچنین انتخاب موسیقی و افکت بر عهده «حسین مسعودی آشتیانی» است.
علاقه‌مندان جهت حضور در برنامه می توانند به آمفی تئاتر فرهنگ‌سرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۵۵۴۰۱۸  تماس بگیرند.
مطالب مرتبط

در فرهنگ‌سرای خانواده

«ژاکتی برای زمستان» نمایشنامه خوانی می‌شود
در فرهنگ‌سرای خانواده

«ژاکتی برای زمستان» نمایشنامه خوانی می‌شود

نمایشنامه خوانی «ژاکتی برای زمستان» به نویسندگی محمدرضا کوهستانی و کارگردانی سعید خمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۷ به همت خانه نمایش فرهنگ‌سرای خانواده اجرا می‌شود.

|

لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 25

همین میزان خبر به اهالی تئاتر امید می‌دهد
لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 25

همین میزان خبر به اهالی تئاتر امید می‌دهد

ایران تئاتر- عباس عبدالعلی‌زاده: هفته گذشته سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بود و برنامه های متنوع ای به این منظور برگزار شد. خوشبختانه هفته گذشته از شدت خطرات و مرگ و میر ناشی از گسترش ویروس کرونا کاسته شده اما متاسفانه هنوز میزان آن نزدیک به 100 نفر در روز است، مدیرکل ...

|

نظرات کاربران