در حال بارگذاری ...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند خبرداد:

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر آماتور گتوند شناخته شدند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر آماتور شهرستان گتوند و معرفی برگزیدگان این جشنواره با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر گتوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، حمید بهداروندی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند با اعلام این خبر گفت: فراخوان نخستین دوره جشنواره تئاتر آماتور شهرستان گتوند که با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر گتوند در بهمن ۹۹ منتشر شده بود، پس از پایان مهلت ارسال و داوری آثار، برگزیدگان این رویداد هنری شناخته شدند.

بهداروندی ضمن تشکر از مشارکت شهرداری و شورای شهر گتوند و انجمن هنرهای نمایشی ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی و هنری نیاز به همیاری سایر ارگان‌ها دارد که خوشبختانه شهرداری و شورای شهرگتوند و حتی شهرداری‌های ۴ شهر دیگر شهرستان همپای فرهنگ و هنر شهرستان در کنار ما همیشه حضور دارند و جا دارد از این عزیزان و مخصوصا حمیدرضا هیبتی دبیر این جشنواره قدردانی کرد.

بهداروندی استقبال از این جشنواره که برای اولین بار در شهرستان برگزار شده بود را خوب توصیف کرد و افزود: علاقه‌مندان زیادی آثار خود را جهت رقابت به دبیرخانه ارسال کردند که پس از بررسی در ۲ بخش «تئاتر آماتور» و «فن بیان و گویندگی» برگزیدگان معرفی شدند.

وی تصریح کرد: از بین آثار رسیده، براساس نکات اعلام شده در متن فراخوان پس از بررسی دقیق این آثار و داوری هیئت داوران، آثار برگزیده جشنواره را بدین شرح معرفی شدند:

تئاتر آماتور:

نرگس خدابخشی، بهار اسکندری، شیرین خدابخشی

فن‌بیان و گویندگی:

فاطمه مرادی و هوشنگ فرهادی بیرگانی برگزیده شدند

تقدیر

 آثار افشین انصاری، ساجده خدری و ستوده فتاحی قابل تقدیر شناخته شدند
مطالب مرتبط

نظرات کاربران