در حال بارگذاری ...
در برنامه هزارتوی داستان رخ می دهد

تحلیل آثار ارنست همینگوی در رادیو نمایش

این هفته برنامه هزارتوی داستان رادیو نمایش به تحلیل و بررسی آثار ارنست همینگوی یکی از چهره‌های درخشان ادبیات جهان و برنده جایزه نوبل و پولیتزر می پردازد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، "ارنست همینگوی" نویسنده، روزنامه‌نگار، قهرمان جنگ و ماجراجوی معروف آمریکایی و خالق رمان جاودان «پیرمرد و دریا»مردی است که سبک موجز و عاری از مبالغه‌ش تاثیر بزرگی بر داستان‌نویسی قرن بیستم داشت و زندگی پر ماجرایش ، همچنان جذاب و تحسین‌برانگیزاست.  بسیاری از کارهای او جزو آثار کلاسیک ادبیات آمریکا به شمار می‌روند.

این هفته پنجشنبه نوزدهم فروردین ماه ساعت21 در برنامه هزارتوی داستان بهناز بستاندوست داستان «پروانه و تانک» نوشته  ارنست همینگوی را روایت کرده و در بخش کارشناسی همراه با کیهان بهمنی به تحلیل و بررسی این اثر خواهند پرداخت.گویندگی زندگینامه همینگوی را رضا عمرانی روایت کرده و تهیه کنندگی برعهده ژاله محمدعلی است.

گفتنی است برنامه "هزارتوی داستان" علاوه بر پنج شنبه ها، دوشنبه ها نیز ساعت 21:00 از رادیو نمایش پخش می شود.
مطالب مرتبط

امروز در رادیو نمایش

آثار ویلیام فاکنر در «هزار توی داستان» بررسی می‌شود
امروز در رادیو نمایش

آثار ویلیام فاکنر در «هزار توی داستان» بررسی می‌شود

برنامه «هزارتوی داستان» این هفته به بررسی آثار ویلیام فاکنر، یکی از بزرگترین و پرآوازه ترین نویسندگان جهان می پردازد، نویسنده‌ای برندهٔ جایزهٔ نوبل که با آثار فراوان و مهمش تاثیر مهمی روی نویسندگان بزرگی مثل مارکز، فوئنتِس و دیگران داشته است.

|

«احمد گنجی» در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود

«احمد گنجی» در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود

پیکر احمد گنجی، بازیگر،گوینده و هنرمند پیشکسوت رادیو که بر اثر سکته قلبی درگذشت،صبح پنج شنبه دوازدهم فروردین ماه ، ساعت 10 صبح ،در قطعه هنرمندان بهشت زهرای تهران به خاک سپرده خواهد شد.

|

نظرات کاربران