در حال بارگذاری ...

«همسفره» ویژه برنامه افطار رادیو نمایش شد

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه نمایشی و تعاملی همسفره ویژه برنامه افطار رادیو نمایش شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش،محسن جواهری تهیه کننده برنامه رادیویی "همسفره" ضمن اعلام این مطلب افزود:در این برنامه که به بررسی مسائل اجتماعی و اخلاقی می¬پردازد، میهمانانی حضور خواهند داشت که حوادثی برای آنها روی داده است.
وی ادامه داد: هر شب 3 نفر از بازیگران رادیو نمایش با سوالاتی که از میهمان برنامه می¬پرسند، راز حادثه¬ای که برای او رخ داده را کشف می¬کنند.  مخاطبان برنامه نیز باید با توجه به سوال و جواب¬ها، پایان این حادثه را حدس بزنند و از طریق پیامک یا تلفن اعلام کنند.
جواهری خاطرنشان کرد: نویسنده "همسفره" زهرا خدادادی است و گویندگی و اجرای این برنامه بر عهده¬ی مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر خواهد بود. هماهنگ کننده برنامه هم منیره مازونی است.
"همسفره" ویژه برنامه¬ی ماه رمضان رادیو نمایش است که  از روز 25 فروردین که مصادف با آغاز ماه رمضان است تا پایان ماه رمضان هر شب و در ساعت 19 تا 21 پخش خواهد شد. برنامه"همسفره"  که در فضای باز رادیو نمایش اجرا می¬شود، به صورت زنده از سایت رادیو نمایش به نشانی www.radionamayesh.ir و شبکه ایران صدا  پخش خواهد شد.

 

 
مطالب مرتبط

 پخش فیلم «کلاه قرمزی و پسرخاله» از رادیو نمایش

 پخش فیلم «کلاه قرمزی و پسرخاله» از رادیو نمایش

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و پسرخاله» را ایرج طهماسب سال 1373 بر مبنای فیلمنامه حمید جبلی، همایون اسعدیان و ایرج طهماسب ساخت و داستان آن ...

|

پخش سریال‌های جدید با موضوعات اجتماعی از رادیو

پخش سریال‌های جدید با موضوعات اجتماعی از رادیو

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سه نمایش جدید"مستطیل سبز"،"آب و آبادی"،"و اینک پدرم هاشم آقا " را با موضوعات متنوع اجتماعی برای پخش از شبکه های رادیویی نمایش، ورزش، ایران و تهران آماده کرده است.

|

ویژه های شب قدر در رادیو نمایش

از اجرای مسعود فروتن تا نجوای پروانه معصومی و پخش نمایش های رادیویی
ویژه های شب قدر در رادیو نمایش

از اجرای مسعود فروتن تا نجوای پروانه معصومی و پخش نمایش های رادیویی

همزمان با فرا رسیدن شب های قدر ، شبکه رادیویی نمایش ویژه برنامه "نیمه روشن ماه " را با اجرای مسعود فروتن و نجوای پروانه معصومی به روی آنتن رادیو نمایش می برد.

|

نظرات کاربران