در حال بارگذاری ...
پس از برچیده شدن محدودیت‌های قرنطینه

بازگشت دو نمایش محبوب «همیلتون» و «مری پاپینز» به وست اند

پس از برچیده شدن محدودیت‌های قرنطینه دو نمایش پرفروش «همیلتون» و «مری پاپینز» در وست اند شهر لندن روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «همیلتون» درباره پیدایش دموکراسی در آمریکا پس  از جنگ استقلال و «مری پاپینز» برگرفته از فیلم مشهور کمپانی دیزنی به همین نام است که زندگی  یک پرستار بچه با نیروهای فوق العاده به نام مری پاپینز را روایت می‌کند که باید از فرزندان خانواده  بنکس مراقبت کند.

نمایش «مری پاپینز» از  هفتم ماه اوت  و نمایش «همیلتون» از  نوزدهم اوت روی صحنه خواهند رفت.

تاریخ اجرای این دو نمایش پس از آن اعلام شد که زمان اجرای دو نمایش «بینوایان» و «شبح اپرا» در لندن به طور رسمی رسانه‌ای شد.به نظر می آید صنعت نمایش در انگلیس می خواهد ضرر بسته بودن درهای سالن ها در سال گذشته را جبران کند. با توجه به خبری که رسما اعلام شده سالن های تئاتر از روز هفدهم ماه مه بازگشایی خواهند شد.

لین-مانوئل میراندا ، خالق همیلتون گفت: «بیش از یک سال است که چراغهای سالن‌های وست اند تاریک بوده و دوستان ، خانواده و همکاران ما چه روی صحنه و چه بیرون از صحنه بیکار شده اند.»

«با کمال تشکر بازگشت همیلتون را به سالن تئاتر پالاز ویکتوریا در شهر لندن را اعلام می کنیم. ما با خیال راحت دور هم جمع می شویم تا دوباره این داستان را بازگو کنیم. ما برمی گردیم.»

گفتنی است که در دوران همه گیری کرونا در سال گذشته فیلم تئاتر «همیلتون» با استقبال بسیار خوبی در پلتفورم های نمایش آنلاین روبه رو شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران