در حال بارگذاری ...
داستان هایی از ماجرای تاریخی بمباران پناهگاه شیرین تا رشادت های محمد جهان آرا و یارانش

سریال‌های رادیویی هفته را دنبال کنید

آن تعداد ازعلاقه مندان به نمایش های رادیویی که تاکنون موفق به شنیدن سریال های جدید این هفته رادیو نمایش نشده اند می توانند از امروز تا پایان هفته شنونده این آثار باشند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، سریال های رادیویی "فرستاده"، "چهارشنبه سرخ" و "فرمانده شهر" عناوین آثاری هستند که تا پایان هفته از شبکه های رادیویی نمایش، سلامت و جوان پخش می شوند.

"فرستاده" به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن ساعت 12:30 دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود .

"چهارشنبه سرخ" به نویسندگی مرضیه بامیری و کارگردانی محمد پورحسن ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 21:45 دقیقه به روی آنتن رادیو سلامت می رود.این سریال رادیویی روایت اتفاق تلخ تاریخی است که به بمباران پناهگاه شیرین می پردازد.

"فرمانده شهر" به نویسندگی اکبر خوردچشم و کارگردانی امیر زنده دلان ، روایتی از شجاعت و رشادت های محمد جهان آرا و یارانش است .این سریال رادیویی ساعت 8:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 2:00 بامداد به روی آنتن رادیو جوان می رود.گفتنی است تمامی این آثار به تازگی وبا هنرمندی نویسندگان، کارگردانان، تهیه کنندگان ، بازیگران ، صدابرداران و افکتورهای حرفه ای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تهیه و تولید شده است.
مطالب مرتبط

ویژه های شب قدر در رادیو نمایش

از اجرای مسعود فروتن تا نجوای پروانه معصومی و پخش نمایش های رادیویی
ویژه های شب قدر در رادیو نمایش

از اجرای مسعود فروتن تا نجوای پروانه معصومی و پخش نمایش های رادیویی

همزمان با فرا رسیدن شب های قدر ، شبکه رادیویی نمایش ویژه برنامه "نیمه روشن ماه " را با اجرای مسعود فروتن و نجوای پروانه معصومی به روی آنتن رادیو نمایش می برد.

|

نظرات کاربران