در حال بارگذاری ...

پخش سریال‌های جدید با موضوعات اجتماعی از رادیو

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سه نمایش جدیدمستطیل سبز،آب و آبادی،و اینک پدرم هاشم آقا را با موضوعات متنوع اجتماعی برای پخش از شبکه های رادیویی نمایش، ورزش، ایران و تهران آماده کرده است.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، زینب آرمند نمایش "مستطیل سبز" را درباره آغاز و چگونگی شکل گیری فوتبال در ایران و اولین تیم باشگاهی نوشته است ورضا عمرانی کارگردانی آن را برعهده دارد ، این سریال ساعت 8:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 13:30 به روی آنتن رادیو ورزش می رود.

"آب و آبادی" به نویسندگی هاجر کوشکی و کارگردانی محمد پورحسن روایتی از چالش های زندگی در شهر و روستا است.این سریال رادیویی ساعت 22:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

"و اینک پدرم هاشم آقا " نیزعنوان نمایشی است  به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن که از روز یک شنبه ساعت یک بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 1:40 دقیقه بامداد از رادیو تهران پخش می شود. این نمایش موضوعی اجتماعی دارد.

این آثار با بازیگری بیوک میرزایی، رضا عمرانی، قربان نجفی، میرطاهر مظلومی، راضیه مومیوند، بهناز بستان دوست، شهریار حمزیان، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، محمد آقا محمدی، سعید سلطانی، نگین خواجه نصیر، شیما جان قربان، امیر فرحان نیا، حمید یزدانی،رضا عمرانی، محمد رضا علی،محمد شریفی مقدم،نورالدین جوادیان،شهیندخت نجف زاده،محمد پورحسن، ماندانا اصلانی،پریسا مقتدی،مونا صفی،فریبا طاهری،نازنین مهیمنی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،مهدیه تقی زاده ، فرشاد آذرنیا ، افکتوری نرگس موسی پور، محمدرضا قبادی فر و صدابرداری جعفر جودتی،حیدر صفدری ،علی حاجی نوروزی به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده اند.
مطالب مرتبط

آیزاک باشویس سینگر؛ شاخص‌ترین صد‌ای قرن بیستم

داستان «وانویلد کاوا» در رادیو نمایش تحلیل شد
آیزاک باشویس سینگر؛ شاخص‌ترین صد‌ای قرن بیستم

داستان «وانویلد کاوا» در رادیو نمایش تحلیل شد

در برنامه «هزارتوی داستان» رادیو نمایش، داستان «وانویلد کاوا» اثر آیزاک باشِویس سینگر، نویسنده لهستانی‌تبارِ آمریکایی که او را «شاخص‌ترین صد‌ای قرن بیستم» می‌دانند، تحلیل شد.

|

تحلیل آثار «جان اشتاین بک» در رادیو نمایش

قصه نویسنده‌ای که صدای انسان‌های ستم‌دیده در دنیای مدرن بود
تحلیل آثار «جان اشتاین بک» در رادیو نمایش

قصه نویسنده‌ای که صدای انسان‌های ستم‌دیده در دنیای مدرن بود

رادیو نمایش این هفته در برنامه «هزارتوی داستان» به آثار جان اشتاین بک، نویسنده صدای انسان‌های ستم‌دیده در دنیای مدرن می‌پردازد که به او غول ادبیات آمریکایی نیز می‌گویند.

|

نظرات کاربران