در حال بارگذاری ...

پخش سریال‌های جدید با موضوعات اجتماعی از رادیو

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سه نمایش جدیدمستطیل سبز،آب و آبادی،و اینک پدرم هاشم آقا را با موضوعات متنوع اجتماعی برای پخش از شبکه های رادیویی نمایش، ورزش، ایران و تهران آماده کرده است.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، زینب آرمند نمایش "مستطیل سبز" را درباره آغاز و چگونگی شکل گیری فوتبال در ایران و اولین تیم باشگاهی نوشته است ورضا عمرانی کارگردانی آن را برعهده دارد ، این سریال ساعت 8:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 13:30 به روی آنتن رادیو ورزش می رود.

"آب و آبادی" به نویسندگی هاجر کوشکی و کارگردانی محمد پورحسن روایتی از چالش های زندگی در شهر و روستا است.این سریال رادیویی ساعت 22:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

"و اینک پدرم هاشم آقا " نیزعنوان نمایشی است  به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن که از روز یک شنبه ساعت یک بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 1:40 دقیقه بامداد از رادیو تهران پخش می شود. این نمایش موضوعی اجتماعی دارد.

این آثار با بازیگری بیوک میرزایی، رضا عمرانی، قربان نجفی، میرطاهر مظلومی، راضیه مومیوند، بهناز بستان دوست، شهریار حمزیان، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، محمد آقا محمدی، سعید سلطانی، نگین خواجه نصیر، شیما جان قربان، امیر فرحان نیا، حمید یزدانی،رضا عمرانی، محمد رضا علی،محمد شریفی مقدم،نورالدین جوادیان،شهیندخت نجف زاده،محمد پورحسن، ماندانا اصلانی،پریسا مقتدی،مونا صفی،فریبا طاهری،نازنین مهیمنی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،مهدیه تقی زاده ، فرشاد آذرنیا ، افکتوری نرگس موسی پور، محمدرضا قبادی فر و صدابرداری جعفر جودتی،حیدر صفدری ،علی حاجی نوروزی به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده اند.
مطالب مرتبط

در مجله  «دانگ» رادیو نمایش عنوان شد

تصاویر لحظه دستگیری خاشع بسیار دردناک بود
در مجله «دانگ» رادیو نمایش عنوان شد

تصاویر لحظه دستگیری خاشع بسیار دردناک بود

هفتمین قسمت از برنامه «دانگ» با اجرا و تهیه‌کنندگی اسماعیل باستانی، پنج‌شنبه‌ 7 مرداد ساعت ۱۸ عصر به روی آنتن رادیو نمایش رفت و نوژان حیدری مجری و کارشناس برنامه که به دلیل بیماری کرونا در قرنطینه به سر می‌‌برد روی خط تلفن با برنامه همراه بود.

|

معرفی مجموعه‌های نمایشی جدید رادیو نمایش و رادیو ورزش

روایت زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی»
معرفی مجموعه‌های نمایشی جدید رادیو نمایش و رادیو ورزش

روایت زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی»

زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی» و ماجرای قهرمانان واقعی المپیک از جمله آثاری هستند که در نمایش‌هایی با عنوان «حاتم» و«فاتحان سکوی المپیک» از آنتن شبکه‌های رادیویی نمایش و ورزش پخش می‌شوند.

|

نظرات کاربران