در حال بارگذاری ...

ویژه های رادیو نمایش برای عید سعید فطر 

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، برنامه های زنده و نمایش های ویژه از آنتن رادیو نمایش پخش خواهد شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی رادیونمایش،به این مناسبت برنامه های زنده "باران نور"و "هم سفره"، همچنین نمایش های رادیویی "کمدی الاغ ها" ، "آمفی تریون"و سیاه بازی "ریش تراش" و "بخشش "پایان این هفته به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می رود.

"باران نور"ویژه برنامه زنده عید سعید فطر است که روز پنج شنبه، بیست  و سوم اردیبهشت ماه ، ساعت 9:00 تا 10:30 صبح ازرادیو نمایش پخش می شود.در این برنامه با محمود شالویی دکترای ادبیات و ادیان درباره عید فطر در ادبیات کهن فارسی گفت و گو خواهد شد،همچنین گزارشی از آداب و رسوم مردم ایران و کشورهای مسلمان برای استقبال از عید فطر،گفت و گو با خوانندگانی که درباره عید فطر ترانه خوانده اند و نیز گفت و گو با کارشناس مذهبی در خصوص عید فطر از دیگر قسمت های این برنامه است . ریحانه یزدان دوست تهیه کننده و فاطمه نیرومند گوینده این برنامه رادیویی هستند و تینا میرکریمی نیزگزارشگری برنامه را بر عهده دارد.

ویژه برنامه زنده "هم سفره "نیز به تهیه کنندگی وحید بیات، گویندگی مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر به مناسبت عید سعید فطر از ساعت 19 تا 21 از رادیو نمایش پخش خواهد شد.در این برنامه منتخب مهمان های این ماه در برنامه حضور خواهند یافت ، همچنین در"هم سفره" با حجه الاسلام و المسلمین علی آقا بابا به عنوان کارشناس مذهبی روز عید گفت و گو خواهد شد و بهرام سروری نژاد، علیرضا جاویدنیا و نسرین زارع به نیز به عنوان بازیگر در نمایش مفرح روز عید که در خانه هوشنگ و روشنک رخ می دهد ، به ایفای نقش می پردازند و بخشی از برنامه نیز به پویش رادیو برای آزادی زندانی ها اختصاص دارد.

گفتنی است نمایش های "کمدی الاغ ها " و " آمفی تریون" به کارگردانی زنده یاد صدرالدین شجره روزهای پنج شنبه و جمعه ، بیست و سوم و بیست و چهارم اردیبهشت ساعت 22:00 از رادیو نمایش پخش می شود و سیاه بازی "ریش تراش " و "بخشش " اثر زنده یاد "سعدی افشار" نیز ساعت 21:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
مطالب مرتبط

معرفی مجموعه‌های نمایشی جدید رادیو نمایش و رادیو ورزش

روایت زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی»
معرفی مجموعه‌های نمایشی جدید رادیو نمایش و رادیو ورزش

روایت زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی»

زندگی واقعی و غریب مردی به نام «حاتم مشمولی» و ماجرای قهرمانان واقعی المپیک از جمله آثاری هستند که در نمایش‌هایی با عنوان «حاتم» و«فاتحان سکوی المپیک» از آنتن شبکه‌های رادیویی نمایش و ورزش پخش می‌شوند.

|

نظرات کاربران