در حال بارگذاری ...
تازه‌ترین تیزر تئاتر «جنگ و صلح» منتشر شد

تا صحنه نفس می‌کشد یاریگرش باشیم فردا دیر است

تازه‌ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی که این روز‌ها درتالار چهارسو مجموعه تئاتر‌شهر روی صحنه است، در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

گروه اجرایی تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» با انتشار متنی به بهانه انتشار تازه‌ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» نوشته است: «نفس صحنه به دم تماشاگران بند است و به شوق مخاطب است که خاک صحنه خوردن دارد... عاشقانه «جنگ و صلح» در کشاکش نبرد با طاعون کرونا و تنها به امید آشتی هنردوستان فرهیخته با صحنه، دشواری را به جان خریده است. تا صحنه نفس می‌کشد، یاریگرش باشیم، فردا دیر است.»

تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی، ساعت 19:30، مدت زمان 40 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر‌شهر روی صحنه می‌رود.

شاهین اعلایی‌نژاد، محمد صمدی، مصطفی ایزدی، پریسا فلاح‌زاده، مرتضی حقی، هومن قاسم‌خانی، هانیه مهر‌افزون، زهرا دوستی گروه بازیگران و بازی‌دهندگان نمایش را تشکیل می‌دهند، این در حالی است که فرید نوایی آهنگ‌ساز، علی پاکدست، مریم اقبالی طراح و سازندگان ماسک و تن‌پوش، مرضیه سرمشقی و رفعت هاشمی سی‌سخت طراحان پوستر و بروشور، رضا خضرایی شاد طراح نور، نیلوفر عبدالعلیان طراح و سازنده عروسک‌های بخش سایه، محمد شباهنگ شاعر، یاسر بیات نوازنده تمبک و کمانچه، عرفان خزایی نوازنده تار، مرتضی برزگرزادگان برنامه‌ریز و دستیار کارگردان، علی رضایی دستیار کارگردان، احمد احمدی و زهرا دوستی مدیران صحنه، مهدی صالحی عکاس، حسام کلانتری ساخت تیزر، آرش بختیاری‌زاده و گروه نمایش صفیر روابط عمومی، دیگر اعضای گروه اجرایی نمایش هستند.

در خلاصه داستان تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» آمده است: «در مجلس بزمی دو خانواده ساز‌های سنتی (ایرانی ) و کلاسیک (فرنگی) در حال اجرای موسیقی هستند که دو ساز جوان کمانچه از خانواده ساز‌های ایرانی و چنگ از خانواده ساز‌های کلاسیک رخ در رخ یکدیگر قرار گرفته و یک دل نه صد دل عاشق و واله و شیفته یکدیگر می‌شوند اما با توجه به اختلافات بین فرهنگی و خانوادگی‌شان با ممنوعیت خانواده‌های‌شان مواجه می‌شوند.»
مطالب مرتبط

گفت و گو با  میثم یوسفی نویسنده و کارگردان نمایش جنگ و صلح :

موسیقی دارویی شفا بخش برای مخاطب
گفت و گو با میثم یوسفی نویسنده و کارگردان نمایش جنگ و صلح :

موسیقی دارویی شفا بخش برای مخاطب

ایران تئاتر: میثم یوسفی نویسنده و کارگردان نمایش های سنتی و ایرانی سال ها است که در این حوره فعالیت اثر گذاری دارد . او این روزها نمایش جنگ و صلح را در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهربه روی صحنه آورده است. این اثر نمایشی جزو آثاری است که در بخش مهمان جشنواره نمایش عروسکی تهران - ...

|

یکشنبه شب با حضور در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر صورت گرفت

آرزوهای جهانی بهروزغریب پور در افتتاحیه تئاتر موزیکال «جنگ و صلح»
یکشنبه شب با حضور در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر صورت گرفت

آرزوهای جهانی بهروزغریب پور در افتتاحیه تئاتر موزیکال «جنگ و صلح»

بهروزغریب پور نویسنده، کارگردان و مدرس صاحب نام تئاتر کشورمان در اولین روز از به صحنه رفتن تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» که اجرای آن به دلیل اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای وضعیت نارنجی متوقف شده، از آرزوهای جهانی خود برای اثر بخشی یک اثر نمایشی در رسیدن به دنیایی سرشار ...

|

میثم یوسفی کارگردان حاضر در جشنواره  عروسکی تهران - مبارک:

نمایش «جنگ و صلح» اتفاقی نو در عرصه تئاتر استان یزد است
اجرای این نمایش به روح بزرگ و همیشه حاضر گلزار محمدی تقدیم می‌شود
میثم یوسفی کارگردان حاضر در جشنواره عروسکی تهران - مبارک:

نمایش «جنگ و صلح» اتفاقی نو در عرصه تئاتر استان یزد است
اجرای این نمایش به روح بزرگ و همیشه حاضر گلزار محمدی تقدیم می‌شود

ایران تئاتر : نمایش «جنگ و صلح» کاری از میثم یوسفی است که توانسته با همکاری هنرمندان یزدی به هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک راه یابد.. جشنواره از امروز تا هفدهم اسفند سال جاری به صورت مجازی با پخش در پلتفورم تلویزیون تئاتر ایران و .... برگزار می‌شود،

|

نظرات کاربران