در حال بارگذاری ...
با استقبال مخاطبان

نمایش «شب خارجی یرما» یک هفته تمدید شد

با اسقبال خوب مخاطبان اجرای «یرما» به کارگردانی مشترک نسیم ادبی و ندا شاهرخی، این نمایش پس از تعطیلات از ۱۷ تا ۲۱ خرداد به مدت یک هفته دیگر روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «شب/خارجی/یرما» بر اساس «یرما» نوشته فدریکو گارسیا لورکا است و در دسته تئاتر مستند-نمایشی قرار می‌گرد و روایت زنی که برای آنچه آرزویش را دارد، می‌جنگد و تسلیم قضاوت‌های جامعه نمی‌شود. روایت یرما با روایت‌های مستند بازیگران از زندگی شخصی خود ‌گره می‌خورد و به این ترتیب این نمایش با تصاویر بدیع و دیدنی روی صحنه جان می‌گیرد.

آناهید ادبی، علیرضا عبدالعلی‌زاده، سجاد طاهری، سوگند حسینی، عاطفه غضنفری، دانیال محمدی، سجاد باقری، صدف محسنی، شبنم‌خاتون حسینخانی، مرجان رنود، شکیبا عسگری، رایحه پاشا، شبنم ابریشمی، حامد مهربانی، سهراب صمیمی و شهاب خجسته‌راد بازیگران این اثر هستند.

رسول محمدی، سجاد طاهری و شایان صادق‌پور دستیار کارگردان، روشنک شهبازی منشی صحنه، رهی علی‌بالایی طراح نور، سارا احمدی موسیقی، دانیال محمدی نوازنده گیتار، مونا مقدم گرافیک و ویدئو آرتیست، مهدی سربازی روابط عمومی و مونا مقدم عکاسی و ساخت تیزر این نمایش را بر عهده دارند.

این نمایش حاصل کارگاه ایده تا اجرای مدرسه بین‌المللی تئاتر فانوس است و با توجه به اینکه در مدت اجرای خود مورد استقبال خوب مخاطبان قرار گرفته، نسیم ادبی و ندا شاهرخی تصمیم گرفتند تا به مدت یک هفته نمایش خود را تمدید کنند.

نمایش «شب/خارجی/یرما» از ساعت ۱۸ به مدت 60 دقیقه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود و خرید بلیت این ‌نمایش برای مخاطبان از طریق سایت تیوال امکان‌پذیر است. برای دست یافتن به اطلاعات بیشتر بازیگران می‌توانید به سایت سینما آفیس مراجعه کنید.

 
مطالب مرتبط

نگاهی به نمایش «یرما»به کارگردانی نسیم ادبی و ندا شاهرخی

سرکوب احساسات عاشقانه یک زن
نگاهی به نمایش «یرما»به کارگردانی نسیم ادبی و ندا شاهرخی

سرکوب احساسات عاشقانه یک زن

ایران تئاتر- امیرحسین بهاج: «یرما» نمایشنامه‌ای است که بار‌ها بر روی صحنه رفته. دیدگاه خاص نویسنده به زن و اجتماعی که در آن زندگی می‌کند چنان ژرف و روان‌شناختی هست که پای را از مرز‌های اجتماعی نویسنده فراتر گذاشته و همزاد‌پنداری عمیقی را با دیگر زنان در جوامع دیگر به وجود ...

|

لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 34

چراغ این هنر هرگز خاموش نمی‌شود
تئاتر زنده یا زندگی با تئاتر
لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 34

چراغ این هنر هرگز خاموش نمی‌شود
تئاتر زنده یا زندگی با تئاتر

ایران تئاتر- عباس عبدالعلی‌زاده: با وجود طولانی شدن تعطیلی تالارهای نمایشی هنرمندان حرفه ای همچنان تلاش می‌کنند پرچم تئاتر برافراشته بماند.نمایشنامه می‌نویسند، نمایشنامه ترجمه می‌کنند و جمعی نیز در پی یافتن راه هایی برای فعالیت بیشتر در فضای مجازی هستند.تدریس در فضای ...

|

نظرات کاربران